Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2008, 10:16

autor: Dorota "vampire" Drużko

Sadness ukaże się pod koniec przyszłego roku

Zgodnie z tym co niedawno pisaliśmy, jest już dostępna odświeżona wersja strony Sadness, survival horroru przygotowywanego wyłącznie z myślą o konsoli Nintendo Wii. Jego tworzeniem zajmuje się krakowskie studio Nibiris. Podobnie jak sama gra, witryna utrzymana jest w charakterystycznej mrocznej stylistyce.

Zgodnie z tym co niedawno pisaliśmy, jest już dostępna odświeżona wersja strony Sadness, survival horroru przygotowywanego wyłącznie z myślą o konsoli Nintendo Wii. Jego tworzeniem zajmuje się krakowskie studio Nibiris. Podobnie jak sama gra, witryna utrzymana jest w charakterystycznej mrocznej stylistyce. Możemy się na niej zapoznać z nowymi informacjami o tym tytule, obejrzeć skąpą liczbę screenshotów oraz przeczytać wiadomość, iż już niedługo otrzymamy zwiastun tej produkcji (prawdopodobnie w te wakacje).

Sadness ukaże się pod koniec przyszłego roku - ilustracja #1

Druga dobra wiadomość dotyczy już samej premiery gry. Jak podaje strona, planowany termin debiutu Sadnes to koniec roku 2009. Nadal nieznany jest wydawca tej produkcji, jednakże zgodnie z zapowiedzią na witrynie, Nibris pojawi się w tym roku na targach w Lipsku, gdzie z pewnością będzie można zapoznać się z Sadnesem.