Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2004, 13:17

Running with Scissors przygotowuje nowy dodatek do Postal 2

Wszyscy fani brutalnych gier akcji z serii Postal, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Jak na razie nic nie wskazuje na to, że Running with Scissors rozpocznie prace nad trzecią częścią kontrowersyjnego programu, choć już w listopadzie ubiegłego roku, Vince Desiderio dawał to do zrozumienia.

Wszyscy fani brutalnych gier akcji z serii Postal, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Jak na razie nic nie wskazuje na to, że Running with Scissors rozpocznie prace nad trzecią częścią kontrowersyjnego programu, choć już w listopadzie ubiegłego roku, Vince Desiderio dawał to do zrozumienia. Nie jest to jednak specjalny powód do zmartwień. Ten sam jegomość, pełniący funkcję szefa firmy Running with Scissors, poinformował w wywiadzie dla TotalVideoGames, że przygotowywany jest nowy dodatek do drugiej części gry, co powinno chwilowo udobruchać fanów serii. Desiderio nie podał jednak, co rozszerzenie miałoby zawierać i kiedy można się go spodziewać w sklepach.

Linki do stron powiązanych z tematem:

Krystian Smoszna

Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

więcej