Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2007, 09:46

autor: Metatron

Runaway 2: Dream of the Turtle trafi na NDS

Na konsolę przenośną NDS zaczyna wychodzić coraz więcej i więcej gier utrzymanych w starym, dobrym stylu przygodówek. Według ostatnich zapowiedzi szykuje się kolejna gratka dla posiadających DS miłośników tego gatunku. Francuska firma Cyanide ogłosiła bowiem, że aktualnie przygotowuje przeznaczoną na tę konsolę wersję przezabawnej gry: Runaway 2: Dream of the Turtle.

Na konsolę przenośną NDS zaczyna wychodzić coraz więcej przygodówek utrzymanych w starym, dobrym stylu. Według ostatnich zapowiedzi szykuje się kolejna gratka dla posiadających DS miłośników tego gatunku. Francuska firma Cyanide ogłosiła bowiem, że aktualnie przygotowuje przeznaczoną na tę konsolę wersję przezabawnej gry: Runaway 2: Dream of the Turtle.

Runaway 2: Dream of the Turtle trafi na NDS - ilustracja #1

Wspomniany tytuł opowiada historię Briana, który wskutek niezbyt przyjemnego zbiegu okoliczności zmuszony jest przerwać wakacje i ruszyć na ratunek swojej dziewczynie, Ginie. Jak to zwykle bywa, po drodze wplącze się w intergalaktyczny spisek, pozna piękne kobiety, odkryje tajemnice przeszłości i zwiedzi całkiem spory kawałek świata, między innymi tropikalną dżunglę, hawajską wyspę i mroźną Alaskę.

Pecetowa wersja gry odznacza się charakterystyczną, przyjemną dla oka, kreskówkową oprawą graficzną. Trudno przewidzieć, jak Runaway 2 będzie prezentować się po przeniesieniu na niewielkie ekrany NDS.

Cyanide, studio znane z takich gier jak Cycling Manager, czy zapowiedziany niedawno Loki, nie ujawniło żadnych szczegółów dotyczących tego, jak będzie wyglądała przenośna wersja przygód Briana i Giny. Nie podano również nawet przybliżonej daty premiery.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.