Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Cycling Manager (PC)

Cycling Manager PC

Manager sportowy pozwalający nam zarządzać profesjonalnymi grupami kolarskimi oraz rzeczywistymi zawodnikami, biorącymi udział w mistrzostwach świata.

Sportowe | manager | kolarstwo

PC Windows
Okładka Cycling Manager (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28czerwca2001

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pierwszy manager sportowy pozwalający wcielić się nam w rolę managera profesjonalnej grupy kolarskiej. W grze umieszczono rzeczywiste grupy kolarskie i większość znanych zawodników. Możemy wybrać pojedynczy wyścig lub wziąć udział w całym sezonie walcząc o mistrzostwo. Wyścigi odbywają się na realistycznie oddanych trasach, prowadzących przez tereny równinne lub górzyste, takie jak uskok Alpe d’Huez. Możemy zarządzać drużyną, w skład której wchodzi od 15. do 40. kolarzy. Dostępny jest kalendarz wyścigów, w którym zapisywane są terminy poszczególnych zawodów, ich umiejscowienie oraz parametry, takie jak długość i trudność trasy. Możemy definiować strategie dla poszczególnych zawodników, ataki i kontrataki oraz ustawiać ich prędkość jazdy uwzględniając zmęczenie.

Poszczególne strategie można zmieniać w czasie trwania rajdu, aby dostosowywać je do wydarzeń rozgrywających się na trasie. Wyścigi odbywają się w czasie rzeczywistym z możliwością jego przyspieszania. Intuicyjny interface umożliwia łatwy dostęp do menu. Wszystkich zawodników możemy oglądać w czasie rzeczywistym, zarówno własnych jak i przeciwników, sprawdzać peleton lub grupy uciekające. W trybie multiplayer możemy rywalizować z innymi miłośnikami kolarstwa na całym świecie przez Internet.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 88 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Cycling Manager

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Cycling Manager

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
Kontynuacja Pro Cycling Manager w toku
Kontynuacja Pro Cycling Manager w toku

wiadomość29 kwietnia 2007

Sezon rowerowy mamy już pełną parą (oprócz maniaków, dla których trwa on okrągły rok:), jednak również osoby, które nie przepadają za wysiłkiem fizycznym na świeżym powietrzu mogą pobawić się dwoma kółkami w zaciszu domowym. Służyć temu będzie kolejna odsłona Pro Cycling Manager o czym poinformowali przedstawiciele firm Focus Home Interactive oraz Cyanide.