Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPSP
Okładka Pro Cycling Manager: Tour de France 2010 (PC)
OkładkaPro Cycling Manager: Tour de France 2010 (PC)

Pro Cycling Manager: Tour de France 2010

Pro Cycling Manager: Tour de France 2010 jest menedżerem sportowym przygotowanym przez studio Cyanide z myślą o fanach kolarstwa. Gracz wciela się w kierownika jednego z profesjonalnych teamów kolarskich, a do jego zadań należy m.in.

Sportowe | manager | kolarstwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pro Cycling Manager: Tour de France 2010 Premiera

16cze2010

PC

1lip2010

PSP

Gry podobne do Pro Cycling Manager: Tour de France 2010

Cycling Manager 4

Cycling Evolution 2009

Pro Cycling Manager 2018

Pro Cycling Manager: Tour de France 2010 to kolejna odsłona dobrze znanego menedżera kolarskiego stworzonego przez Cyanide Studio. Deweloper opracował poprzednie części serii i kilka innych gier sportowych (np. Horse Racing Manager, Pro Rugby Manager).

W edycji menedżera z 2010 roku twórcy postawili przede wszystkim na nowy silnik graficzny, który w znacznym stopniu poprawia oprawę wizualną produkcji. Dzięki nowej technologii autorzy mogli zastosować wysokie tekstury, nowy system oświetlenia oraz stworzyć olbrzymie przestrzenie wypełnione bujną roślinnością. Oczywiście najważniejszym aspektem pozostają nadal kwestie sportowe i menedżerskie.

Wśród nowości w Pro Cycling Manager: Tour de France 2010 (względem poprzednich odsłon serii) wymienić można nowy tryb (Season), który pozwala opracować własne zawody (przy ich tworzeniu wybieramy drużyny, trasę przejazdu, kolarzy, itd.). Oprócz tego twórcy przygotowali wiele niedostępnych wcześniej wyzwań, głównie w postaci historycznych rekordów i osiągów do pobicia.

Z kolejną odsłoną kolarskiej serii otrzymujemy setki wyścigów, mnóstwo opcji menedżerskich oraz możliwość stworzenia własnych przejazdów, dzięki specjalnemu edytorowi. Tworząc trasy wpływamy między innymi na pogodę, czy powierzchnię drogi. Zestaw narzędzi pozwala teoretycznie przenieść do gry prawdziwe lokacje i odtworzyć rzeczywiste zawody kolarskie z całego świata.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 126 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,3 / 10 na podstawie 59 głosów czytelników.

Pro Cycling Manager: Tour de France 2010 cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Pro Cycling Manager: Tour de France 2010

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Pro Cycling Manager: Tour de France 2010 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 2.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB
  • 6 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
PSP