Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Kolarstwo

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce kolarstwo.

PC
PC Windows31
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 52 Sony PlayStation 412 Sony PlayStation 35 Sony PlayStation 24
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable4 PlayStation Vita1
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S3 Microsoft XBOX ONE12 Microsoft Xbox 3603 Microsoft Xbox1
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch1 Nintendo Wii2
Nintendo DS
Nintendo Wii U1
Nintendo 3DS
Game Boy Advance2 Nintendo GameCube1
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

kolarstwo
Riders Republic
Riders Republic

Sportowe 2 września 2021

Szalona gra sportowa od firmy Ubisoft, poświęcona ekstremalnym dyscyplinom. W Riders Republic gracze biorą udział w zmaganiach na rowerach, snowboardzie i nartach oraz w wingsuitach. Tytuł oferuje rozbudowane tryby kariery i multiplayer.

PCPS5XSXPS4XONE

Pro Cycling Manager 2021
Pro Cycling Manager 2021

Sportowe 3 czerwca 2021

Dwudziesta pierwsza część serii menadżerów kolarskich od studia Cyanide. W Pro Cycling Manager 2021 stajemy na czele wybranej drużyny kolarskiej i prowadzimy ją do zwycięstw lub wcielamy się w określonego zawodnika, w którego skórze pniemy się po szczeblach kariery.

PC

Tour de France 2021
Tour de France 2021

Sportowe 3 czerwca 2021

Poświęcona kolarstwu gra sportowa, posiadająca oficjalną licencję tytułowego wyścigu. W Tour de France 2021 możemy wcielić się w pojedynczego kolarza lub poprowadzić do kolejnych zwycięstw całą drużynę. Tytuł wzbogacono o nowe oficjalne marki oraz liczne poprawki względem poprzedników.

PCPS5XSXPS4XONE

Tour de France 2020
Tour de France 2020

Sportowe 4 czerwca 2020

Tour de France 2020 jest kolejną częścią cyklu gier sportowych, które pozwalają wcielić się w kolarza biorącego udział w tytułowych zawodach. Twórcy dokonali szeregu poprawek względem poprzedniej odsłony – m.in. w obszarach interfejsu i sztucznej inteligencji. Tytuł został opracowany przez studio Cyanide.

PCPS4XONE

Tour de France 2019
Tour de France 2019

Sportowe 27 czerwca 2019

Pro Cycling Manager 2019 / Tour de France 2019 to kolejna odsłona poświęconych kolarstwu gier sportowych od studia Cyanide. Produkcja wiernie odtwarza trasy rzeczywistych wyścigów rowerowych i zawodników występujących w aktualnym sezonie.

PCPS4XONE

Descenders
Descenders

Wyścigi 7 maja 2019

Gra wyścigowa traktująca o downhillu, czyli jednej z odmian ekstremalnego kolarstwa górskiego, opartej na jeździe rowerem w dół stromych górskich stoków. Gracze mogą reprezentować barwy jednego z trzech zespołów, walcząc o jak najlepszy wynik w comiesięcznych podsumowaniach.

PCXSXPS4XONESwitch

Cyberbike
Cyberbike

Sportowe 20 lipca 2009

Innowacyjna gra na konsolę Wii, wykorzystująca kontroler w postaci rowerku treningowego, wyprodukowana przez firmę EKO Software. Dostajemy się na planetę Cyclo, a naszym zadaniem jest uporządkowanie wszechobecnych śmieci i odpadów znajdujących się w powietrzu, na lądzie i pod wodą. Rowerek został wyposażony w kierownicę, czujniki siły i prędkości w mechanizmie pedałowania, co ma swoje odzwierciedlenie w sposobie prowadzenia postaci na ekranie telewizora.

Wii

Tour de France 2013 - 100th Edition
Tour de France 2013 - 100th Edition

Sportowe 20 czerwca 2013

Pro Cycling Manager 2013 jest jedną z odsłon popularnego menadżera kolarskiego, który wydawany jest regularnie od 2001 roku. Stając na czele zawodowej drużyny, gracz musi dbać nie tylko o jej formę i finanse, lecz także dowodzić jej członkami podczas wyścigów.

PCX360PS3

Pro Cycling Manager 2020
Pro Cycling Manager 2020

Sportowe 4 czerwca 2020

Pro Cycling Manager 2020 jest kolejną częścią cyklu gier sportowych, które pozwalają pokierować drużyną kolarzy uczestniczących w wyścigu Tour de France. Twórcy dokonali szeregu poprawek względem poprzedniej odsłony – m.in. w obszarach interfejsu i SI. Tytuł został opracowany przez studio Cyanide.

PC

Dave Mirra Freestyle BMX
Dave Mirra Freestyle BMX

Sportowe 30 listopada 2000

Dave Mirra Freestyle BMX to sygnowana nazwiskiem mistrza ekstremalnej jazdy na rowerze gra sportowa, stworzona przez studio deweloperskie Z-axis. Gracze mają okazję sprawdzić swoje umiejętności akrobacji na BMX-ie, wcielając się m.in. w Dave'a Mirrę, Ryana Nyquista, Leigha Ramsdella, Mike'a Lairda i innych profesjonalnych zawodników uprawiających tę widowiskową dyscyplinę. Twórcy przygotowali szereg wariantów rozgrywki, zarówno w trybie single jak i multiplayer.

PC

Lonely Mountains: Downhill
Lonely Mountains: Downhill

Zręcznościowe 23 października 2019

Lonely Mountains: Downhill to zręcznościówka, w której musimy zjeżdżać na rowerze po stokach gór. Mapy mają otwartą strukturę, pozwalając nam swobodnie wybierać trasę. Produkcja stawia na efektowną zabawę i nie próbuje realistycznie symulować kolarstwa górskiego.

PCPS4XONE

Tour de France 2018
Tour de France 2018

Sportowe 28 czerwca 2018

Następna część serii menadżerów kolarskich, nad którą pieczę sprawuje ekipa Cyanide Studio. W Pro Cycling Manager 2018 zadaniem gracza jest opieka nad zespołem kolarskim, prowadzonym do zwycięstwa w ponad dwustu wyścigach. W tym celu musi on zgromadzić sztab ekspertów, dbać o plany treningowe poszczególnych zawodników, a także ustalać taktykę na konkretne zawody czy wreszcie pozyskiwać sponsorów.

PCPS4XONE

Tour De France 2014
Tour De France 2014

Sportowe 19 czerwca 2014

Kolejna z dorocznych odsłon najpopularniejszego menadżera kolarskiego, zapoczątkowanego w 2001 roku przez duet Cyanide / Focus Home Interactive. Wzorem poprzednich części serii, gra ukazała się na komputerach osobistych (jako Pro Cycling Manager) oraz konsolach (jako Tour De France). Naszym zadaniem jest tradycyjnie poprowadzenie wybranej grupy kolarskiej do sukcesów w kolejnych imprezach sezonu, dbając o szereg aspektów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego teamu.

PCPS4X360PS3

Pro Cycling Manager: Tour de France 2010
Pro Cycling Manager: Tour de France 2010

Symulacje 16 czerwca 2010

Pro Cycling Manager: Tour de France 2010 jest menedżerem sportowym przygotowanym przez studio Cyanide z myślą o fanach kolarstwa. Gracz wciela się w kierownika jednego z profesjonalnych teamów kolarskich, a do jego zadań należy m.in. zarządzanie zespołem, czuwanie nad treningami kolarzy, troska o sprawy finansowe oraz ustalanie strategii działania w trakcie wyścigu.

PCPSP

Mountain Bike Adrenaline
Mountain Bike Adrenaline

Sportowe 9 października 2007

Mountain Bike Adrenaline to stworzona z pomocą firmy Salomon gra sportowa rzucająca nas w świat wyczynowych rajdów rowerowych umieszczonych w czterech odpowiednio dobranych krainach.

PCPS2

Pro Cycling Manager
Pro Cycling Manager

Sportowe 30 czerwca 2005

Pro Cycling Manager to kolejna odsłona popularnych gier traktujących o kolarstwie, która została przygotowana przez studio Cyanide.

PC

Pro Cycling Manager: Tour de France 2011
Pro Cycling Manager: Tour de France 2011

Symulacje 24 czerwca 2011

Pro Cycling Manager: Tour de France 2011 to rozbudowany menedżer sportowy, pozwalający graczom wcielić się w rolę szefa profesjonalnej grupy kolarskiej. Zabawa polega na zarządzaniu zespołem, w tym pozyskiwaniu nowych zawodników, pozyskiwaniu sponsorów i ustalaniu reżimów treningowych, a także dowodzeniu grupą kolarzy w trakcie wyścigów. W porównaniu do wcześniejszych odsłon cyklu, deweloperzy ze studia Cyanide zdecydowali się wprowadzić szereg usprawnień w funkcjach menedżerskich.

PC

Tour de France 2017
Tour de France 2017

Sportowe 15 czerwca 2017

Kolejna odsłona cyklu gier sportowych przeznaczonych dla fanów kolarstwa, opracowana przez zespół Cyanide Studio. Na komputerach osobistych tytuł jest menadżerem kolarskim, w którym gracz nie przejmuje bezpośredniej kontroli nad zawodnikiem – zamiast tego jego zadaniem jest stworzenie jak najlepszego zespołu składającego się zarówno ze sztabu szkoleniowego, jak i ze sportowców pozyskiwanych na przykład dzięki działalności łowców talentów.

PCPS4XONE

Menadżer Kolarski 2008
Menadżer Kolarski 2008

Sportowe 19 czerwca 2008

Pro Cycling Manager: Tour de France 2008 to sygnowany logiem znanego wyścigu kolarskiego menedżer sportowy, wyprodukowany przez deweloperów z francuskiego studia Cyanide. Gracz wciela się w rolę kierownika zespołu kolarskiego i bierze na siebie obowiązki związane m.in. z negocjowaniem kontraktów, zawieranie umów sponsorskich oraz ustalaniem strategii wyścigowych. Twórcy przygotowali aż 180 wiernie odwzorowanych tras, po których mogą ścigać się wirtualni kolarze.

PCPSP

Pumped BMX +
Pumped BMX +

Zręcznościowe 18 września 2015

Gra zręcznościowa, stworzona przez niezależne studio Yeah Us!, reprezentująca popularną na urządzeniach mobilnych markę. Akcję obserwujemy w perspektywie bocznej, a naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych tras rowerowych o rosnącym poziomie trudności, wypełnionych rozmaitymi skoczniami, rampami i przeszkodami terenowymi – jednocześnie wykonując efektowne triki i łącząc je w wysoko punktowane kombinacje. Łącznie musimy stawić czoła ponad 500 wyzwaniom sprawdzającym nasze umiejętności.

PCPS4XONEPS3WiiUPSV

Tour de France 2016
Tour de France 2016

Sportowe 16 czerwca 2016

Kolejna odsłona wykreowanego przez studio Cyanide cyklu gier sportowych, poświęconych jednej z najważniejszych kolarskich imprez na świecie. Podobnie jak poprzednie edycje serii, gra ukazała się w dwóch odmiennych wersjach, zależnych od platformy sprzętowej. Pecetowy Pro Cycling Manager 2016 to klasyczna gra menadżerska, w której nie mamy bezpośredniej kontroli nad kolarzami, a naszym zadaniem jest poprowadzenie teamu do zwycięstwa poprzez zarządzanie wszelkimi aspektami funkcjonowania zespołu.

PCPS4XONE

Tour de France 2015
Tour de France 2015

Sportowe 18 czerwca 2015

Następna edycja poświęconej kolarstwu gry menadżerskiej studia Cyanide, znanej posiadaczom pecetów pod nazwą Pro Cycling Manager, a użytkownikom konsol jako Tour de France. W grze przejmujemy kontrolę nad jednym z 90 teamów kolarskich, by poprowadzić go do sukcesów w trakcie sezonu 2015. W toku rozgrywki bierzemy udział w ponad 200 zawodach, składających się łącznie z 550 etapów, zaś ukoronowaniem naszym zmagań jest udział w tytułowym prestiżowym wyścigu dookoła Francji.

PCPS4XONEPS3

Menadżer Kolarski 2009
Menadżer Kolarski 2009

Sportowe 18 czerwca 2009

Menadżer Kolarski 2009 to rozbudowany menedżer sportowy, stanowiący czwartą odsłonę serii ProCycling Manager: Tour de France, rozwijaną przez ekipę studia Cyanide. Gracz ma okazję wcielić się w szefa zespołu kolarskiego, a do jego obowiązków należy m.in. selekcja zawodników, dobór metod treningowych, ustalanie strategii wyścigów oraz troska o sprawy finansowe.

PC

Tour de France 2012
Tour de France 2012

Sportowe 22 czerwca 2012

Menadżer kolarski należący do najpopularniejszej i najdłużej wydawanej serii tego typu. Zadaniem gracza jest zarządzanie drużyną kolarską, dbanie o jej finanse i treningi oraz dowodzenie jej członkami w czasie wyścigów. Największą nowością w porównaniu do poprzednich odsłon jest pojawienie się trybu multiplayer.

PCX360PS3