Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWii
Okładka Cyberbike (Wii)
OkładkaCyberbike (Wii)

Cyberbike Wii

Innowacyjna gra na konsolę Wii, wykorzystująca kontroler w postaci rowerku treningowego, wyprodukowana przez firmę EKO Software.

Sportowe | kolarstwo | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cyberbike Premiera Wii

20lipca2009

pudełko PL

20lutego2010

producent: EKO Software wydawca: Nacon / Bigben Interactive wydawca PL: IQ Publishing

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Stworzony przez studio Eko Software Cyberbike pozwala użytkownikom Nintendo Wii popracować nad swoją kondycją przy jednoczesnym relaksie przed ekranem telewizora.

Akcja gry przedstawia planetę Cyclo, która walczy z problemem śmieci i zanieczyszczeń. Zadaniem graczy jest uprzątnięcie krainy i przywrócenie jej dawnego uroku za pomocą różnych pojazdów przeznaczonych do walki z odpadkami w powietrzu, na lądzie i pod wodą.

System gry opiera się na jeździe na specjalnym rowerze treningowym, który wchodzi w skład zestawu z grą. Urządzenie reaguje na siłę i szybkość pedałowania użytkowników i odpowiednio do tych zmiennych wyświetla na ekranie elementy gry. W zależności od siły i kondycji posiadaczy Wii, produkcja dostosowuje tempo i sposób wyświetlania miejsc odwiedzanych przez pojazdy. Zadanie graczy ogranicza się do jazdy przed siebie i skręcania kierownicą w celu omijania przeszkód.

Dołączany do zestawu rower ma wszystkie cechy charakterystyczne dla podobnych dostępnych na rynku sprzętów, w tym regulowaną wysokość siodełka oraz kierownicy. Sprzęt jest przeznaczony dla osób o masie mniejszej niż 95 kilogramów.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Cyberbike: Odpowiednia dla każdego wieku.