Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWii
Okładka Cyberbike (Wii)

Cyberbike Wii

Innowacyjna gra na konsolę Wii, wykorzystująca kontroler w postaci rowerku treningowego, wyprodukowana przez firmę EKO Software.

Sportowe | kolarstwo | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Cyberbike (Wii)

producent: EKO Software

wydawca PL: IQ Publishing

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

20lipca2009

20lutego2010

pudełko PL

Stworzony przez studio Eko Software Cyberbike pozwala użytkownikom Nintendo Wii popracować nad swoją kondycją przy jednoczesnym relaksie przed ekranem telewizora.

Akcja gry przedstawia planetę Cyclo, która walczy z problemem śmieci i zanieczyszczeń. Zadaniem graczy jest uprzątnięcie krainy i przywrócenie jej dawnego uroku za pomocą różnych pojazdów przeznaczonych do walki z odpadkami w powietrzu, na lądzie i pod wodą.

System gry opiera się na jeździe na specjalnym rowerze treningowym, który wchodzi w skład zestawu z grą. Urządzenie reaguje na siłę i szybkość pedałowania użytkowników i odpowiednio do tych zmiennych wyświetla na ekranie elementy gry. W zależności od siły i kondycji posiadaczy Wii, produkcja dostosowuje tempo i sposób wyświetlania miejsc odwiedzanych przez pojazdy. Zadanie graczy ogranicza się do jazdy przed siebie i skręcania kierownicą w celu omijania przeszkód.

Dołączany do zestawu rower ma wszystkie cechy charakterystyczne dla podobnych dostępnych na rynku sprzętów, w tym regulowaną wysokość siodełka oraz kierownicy. Sprzęt jest przeznaczony dla osób o masie mniejszej niż 95 kilogramów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Cyberbike

odpowiednia dla każdego wieku