Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Cycling Manager 2 (PC)

Cycling Manager 2 PC

Druga odsłona pierwszego managera kolarskiego z „prawdziwego zdarzenia” - Cycling Manager. Ta edycja pozwala nam na poprowadzenie jednego z 60 profesjonalnych zespołów kolarskich i uczestniczenie w niemal wszystkich znaczących międzynarodowych wyścigach na świecie.

Sportowe | manager | kolarstwo

PC Windows
Okładka Cycling Manager 2 (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15czerwca2002

25marca2003

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Druga odsłona pierwszego managera kolarskiego z „prawdziwego zdarzenia” - Cycling Manager, który zadebiutował w roku 2001. Ta edycja pozwala nam na poprowadzenie jednego z 60 profesjonalnych zespołów kolarskich i uczestniczenie w niemal wszystkich znaczących międzynarodowych wyścigach na świecie. Wysiłek fizyczny zostawiamy innym, a sami zajmujemy się zarządzaniem zespołem, kupowaniem odpowiednich rowerów i części zamiennych, planowaniem treningów, podpisywaniem kontraktów z kolarzami, rejestrowaniem zespołu do kolejnych zawodów, ustalaniem strategii drużyny w wyścigu i jeszcze wieloma innymi rzeczami, bez których żaden team nie mógłby istnieć. Cycling Manager 2 posiada całkowicie trójwymiarową grafikę, dzięki której na bieżąco, podczas zawodów możemy obserwować osiągnięcia naszych kolarzy. Twórcy przenieśli do gry 180 autentycznych tras kolarskich (ponad 30.000 kilometrów). W stosunku do części pierwszej dodano nowy tryb gry - career mode, znacznie wzbogacono model finansowy zarządzania drużyną oraz system symulowania obrażeń i kontuzji. Nasi zawodnicy posiadają swoje indywidualne cechy jak: loyalty, weather preferences, professionalism, aggressiveness, i od tego jak wykorzystamy ich predyspozycje w dużej mierze zależy wygrana bądź porażka. Dodatkową pozytywną cechą gry są „inteligentni” asystenci. Możemy obciążyć ich częścią swych obowiązków i sami zająć się tymi które najbardziej lubimy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 20  

Nośnik: 2 CD

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 108 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Wymagania wiekowe Cycling Manager 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Cycling Manager 2

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 350MHz
  • 64MB RAM
  • 8MB akcelerator 3D
Kontynuacja Pro Cycling Manager w toku
Kontynuacja Pro Cycling Manager w toku

wiadomość29 kwietnia 2007

Sezon rowerowy mamy już pełną parą (oprócz maniaków, dla których trwa on okrągły rok:), jednak również osoby, które nie przepadają za wysiłkiem fizycznym na świeżym powietrzu mogą pobawić się dwoma kółkami w zaciszu domowym. Służyć temu będzie kolejna odsłona Pro Cycling Manager o czym poinformowali przedstawiciele firm Focus Home Interactive oraz Cyanide.

Następny patch dla Cycling Manager 2

wiadomość31 marca 2003

Tegoroczny sezon kolarski już trwa, a tymczasem developerzy z firmy Cyanide postanowili dokonać kolejnej aktualizacji swojej „jednośladowej” gry pt. Cycling Manager 2.

PLAY na poważnie wkracza na polski rynek wydawniczy

wiadomość7 marca 2003

Miło jest mi poinformować, iż na naszym rynku wydawniczym pojawił się nowy „zawodnik”, w którego ofercie znajduje się już kilka tytułów, być może nie kultowych, czy też przełomowych, lecz z pewnością godnych zainteresowania (sam odbierałem kilka telefonów od polskich graczy z pytaniami o dostępność dwóch z nich na naszym rynku). Mowa tu o firmie PLAY, do tej pory znanej jako hurtownia i sklep z grami komputerowymi, oraz o następujących tytułach: Cycling Manager 2, Search and Rescue: Vietnam MedEvac, Search and Rescue 4: Coastal Heroes oraz Search and Rescue 3, choć należy zaznaczyć, że są to jednie ciekawsze pozycje z rozrastającej się oferty firmy PLAY.