Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCX360PS3
Okładka Pro Cycling Manager 2012 (PC)

Pro Cycling Manager 2012

Tour de France 2012

Menadżer kolarski należący do najpopularniejszej i najdłużej wydawanej serii tego typu. Zadaniem gracza jest zarządzanie drużyną kolarską, dbanie o jej finanse i treningi oraz dowodzenie jej członkami w czasie wyścigów.

Sportowe | manager | kolarstwo

Okładka Pro Cycling Manager 2012 (PC)

data premiery gry:

22cze2012

PC

28cze2012

PS3 X360
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pro Cycling Manager 2012 to kolejna odsłona wydawanego regularnie od 2001 roku cyklu menadżerów kolarskich. Całość ponownie opracowało francuskie studio Cyanide, czyli autorzy wszystkich wcześniejszych części.

Gra zbudowana została na tych samych fundamentach co jej poprzednicy. Ponownie wcielamy się więc w menadżera profesjonalnej grupy kolarskiej. Do naszych obowiązków należy zarządzanie zespołem, pozyskiwanie nowych talentów, szukanie sponsorów gotowych sfinansować nasze wydatki, ustalanie programów treningowych oraz oczywiście także dowodzenie drużyną w trakcie samych wyścigów. Odnoszone sukcesy zapewniają zwiększony dopływ gotówki, podczas gdy przegrane powodują pogorszenie naszej sytuacji finansowej.

W stosunku do poprzednich odsłon wprowadzono masę ulepszeń, o które prosili fani. Pojawiły się dodatkowe opcje menadżerskie i poprawiony został system sterowania. Spore zmiany zaszły też w kwestii sztucznej inteligencji, dzięki czemu zachowuje się ona bardziej realistycznie. Największą nowością jest jednak tryb multiplayer - wprowadzono go do cyklu po raz pierwszy. Uaktualnione zostały też składy wszystkich drużyn.

Tradycyjnie poprawiono także oprawę graficzną. Dzięki temu możemy podziwiać nowe modele kolarzy oraz bardziej szczegółowe i realistyczne otoczenie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 143 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,8 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Gry podobne do Pro Cycling Manager 2012

Klasyfikacja PEGI Pro Cycling Manager 2012

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Tour de France 2012

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 7 GB HDD
  • Windows XP(SP2)/Vista(SP1)/7
Zapowiedziano grę kolarską Pro Cycling Manager 2012
Zapowiedziano grę kolarską Pro Cycling Manager 2012

wiadomość20 kwietnia 2012

Francuskie studio Cyanide zapowiedziało symulator kolarski Pro Cycling Manager 2012. Gra zaoferuje po raz pierwszy w historii cyklu tryb multiplayer.

PC
PS3
X360