Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2012, 11:55

Zapowiedziano grę kolarską Pro Cycling Manager 2012

Francuskie studio Cyanide zapowiedziało symulator kolarski Pro Cycling Manager 2012. Gra zaoferuje po raz pierwszy w historii cyklu tryb multiplayer.

Zapowiedziano grę kolarską Pro Cycling Manager 2012 - ilustracja #1

Już od jedenastu lat studio Cyanide wypuszcza każdego roku kolejną odsłonę swojej kolarskiej serii. Przez ten czas cykl zgromadził wokół siebie oddane grono fanów, których powinna ucieszyć wiadomość o ujawnieniu najnowszej odsłony, czyli Pro Cycling Manager 2012.

Podobnie jak przypadku poprzednich jedenastu części, gra trafi do sprzedaży w czerwcu. Szykowane są wersje na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Wydane w zeszłym roku Tour de France: The Official Game spotkało się z ciepłym przyjęciem wśród graczy konsolowych, dlatego autorzy postanowili, że najnowsza odsłona Pro Cycling Manager trafi od razu również na platformy sprzętowe firm Microsoft oraz Sony.

Autorzy obiecują, że w grze znajdzie się masa ulepszeń, o które prosili sam fani. Pojawią się dodatkowe opcje i poprawiony zostanie system sterowania. Możemy też spodziewać się bardziej realistycznej sztucznej inteligencji. Największą nowością ma być jednak tryb multiplayer. Będzie to debiut opcji wieloosobowej w ramach tego cyklu.

Tradycyjnie twórcy szykują też poprawioną grafikę, w ramach której pojawią się nowe modele kolarzy oraz bardziej szczegółowe i realistyczne otoczenie. Odpowiednio uaktualnione zostaną też składy wszystkich drużyn.