Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Pro Cycling Manager (PC)

Pro Cycling Manager PC

Pro Cycling Manager to kolejna odsłona popularnych gier traktujących o kolarstwie, która została przygotowana przez studio Cyanide.

Sportowe | manager | kolarstwo

PC Windows
Okładka Pro Cycling Manager (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30czerwca2005

19grudnia2005

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pro Cycling Manager to kolejna odsłona popularnych gier traktujących o kolarstwie, która została przygotowana przez studio Cyanide. W stosunku do poprzednich odsłon cyklu mających kilkuletnią tradycję, autorzy programu poczynili wiele zmian, spośród których na pierwszy plan wybija się jeszcze lepsza oprawa wizualna.

Gra korzysta z usług trójwymiarowego silnika o nazwie Gamebryo, który napędza m.in. Sid Meier’s Pirates!, Sid Meier’s Civilization IV i The Elder Scrolls III: Morrowind. Zaowocowało to bardziej szczegółowym przedstawieniem cyklistów, jak również otaczającego długie trasy terenu. Oczywiście to nie jedyne zmiany jakie poczyniono w grze. Autorzy wzbogacili tryb kariery, który teraz pozwoli zdobywać menadżerowi doświadczenie w trakcie kolejnych wyścigów, rozbudowali zmagania w sieci oraz zaimplementowali wielce oczekiwany edytor, pozwalający tworzyć własne, długie trasy do rywalizacji o najwyższe trofea w kolarskim świecie.

W Pro Cycling Manager pojawiło się ponad 1500 kolarzy, 43 oficjalne zespoły (w tym 20 ekip zawodowych, obstawiających w rzeczywistości największe wyścigi), 20 drużyn narodowych oraz przeszło 450 tras, na których mogą rywalizować cykliści. Zmagania na bieżąco omawiane są przez profesjonalnego komentatora.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Nośnik: 2 CD

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 150 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Pro Cycling Manager

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Pro Cycling Manager

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32MB
  • 1.2 GB HDD
Pro Cycling Manager Tour de France 2010 na pierwszych obrazkach
Pro Cycling Manager Tour de France 2010 na pierwszych obrazkach

wiadomość8 stycznia 2010

Firmy Cyanide i Focus Home Interactive pokazały pierwsze obrazki z gry Pro Cycling Manager Tour de France 2010, na którą zapewne czeka wielu fanów kolarstwa. Twórcy zapewniają, że najnowsza edycja menadżera stanowi duży krok w rozwoju serii, także pod względem wizualnym, co możliwe jest dzięki użyciu potężniejszego silnika graficznego.

Cyanide Studios tworzy dodatek do gry Loki i kolejną odsłonę cyklu Pro Cycling Manager
Cyanide Studios tworzy dodatek do gry Loki i kolejną odsłonę cyklu Pro Cycling Manager

wiadomość15 listopada 2007

Podobała Ci się gra Loki? Jeśli odpowiadasz twierdząco na to pytanie, to z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że firma Cyanide Studios intensywnie pracuje już nad pierwszym dodatkiem do tego programu.

Kontynuacja Pro Cycling Manager w toku
Kontynuacja Pro Cycling Manager w toku

wiadomość29 kwietnia 2007

Sezon rowerowy mamy już pełną parą (oprócz maniaków, dla których trwa on okrągły rok:), jednak również osoby, które nie przepadają za wysiłkiem fizycznym na świeżym powietrzu mogą pobawić się dwoma kółkami w zaciszu domowym. Służyć temu będzie kolejna odsłona Pro Cycling Manager o czym poinformowali przedstawiciele firm Focus Home Interactive oraz Cyanide.

Pro Cycling Manager w sklepach od 30 czerwca
Pro Cycling Manager w sklepach od 30 czerwca

wiadomość14 czerwca 2005

Na początku maja zaprezentowaliśmy Wam garść screenshotów z Pro Cycling Manager, kolejnej odsłony popularnych gier sportowych traktujących o kolarstwie, która jest przygotowana przez studio Cyanide. W stosunku do poprzednich odsłon cyklu mających kilkuletnią tradycję, autorzy programu poczynili wiele zmian, spośród których na pierwszy plan wybija się jeszcze lepsza oprawa wizualna.