Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPSP
Okładka Pro Cycling Manager: Tour de France 2007 (PC)

Menadżer Kolarski 2007

Pro Cycling Manager: Tour de France 2007

Pro Cycling Manager: Tour de France 2007 to kolejna odsłona ukazującej się od 2001 roku serii gier reprezentującej gatunek sportowych menedżerów z elementami symulatora. Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z kolarstwem i etapami wyścigu rozgrywającego się dookoła Francji.

Sportowe | manager | kolarstwo

Okładka Pro Cycling Manager: Tour de France 2007 (PC)

data premiery gry:

21cze2007

PC PSP
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pro Cycling Manager / Tour de France 2007 to kolejna odsłona ukazującej się od 2001 roku serii gier reprezentującej gatunek sportowych menedżerów z elementami symulatora. Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z kolarstwem. Produkcja przygotowana została przez Cyanide Studio i wydana na komputery PC oraz konsolę przenośną PSP.

Pro Cycling Manager pozwala nam wcielić się w rolę menadżera jednej z sześćdziesięciu rzeczywistych drużyn kolarskich. Dzięki odpowiedniemu planowaniu treningu, doborowi zawodników (system transferów), zarządzaniu kontraktami oraz kontaktom z mediami umożliwiamy naszym sportowcom sięgnięcie po złoto. Zgodnie z tytułem produkcji, najważniejszym wyścigiem, w którym możemy spróbować swoich sił, jest Tour de France 2007. Został on odwzorowany z wszystkimi etapami, a także terenem i charakterem jazdy.

W porównaniu z wcześniejszymi częściami cyklu, ta odsłona gry oferuje ulepszony tryb kariery – interfejs jest bardziej intuicyjny, wprowadzony został również nowy system transferów i dodatkowe opcje rekrutacji zawodników. Baza uległa rozbudowie i można w niej znaleźć ponad 1500 kolarzy, 180 wyścigów i 520 etapów. Jeśli chodzi o część symulacyjną, poprawiono sztuczną inteligencję rywali, a w kwestii oprawy graficznej zastosowano nowe shadery i tekstury, a także ulepszony system cieniowania. Studio Cyanide pomyślało również o graczach z bardziej twórczymi zapędami. Ci mogą wykorzystać swoją wyobraźnię, by stworzyć własne tory wyścigowe.

Pro Cycling Manager / Tour de France 2007 oferuje możliwość rozgrywki jedno- i wieloosobowej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 20  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 186 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Menadżer Kolarski 2007

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Menadżer Kolarski 2007

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows 2000/XP/Vista
PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
Pro Cycling Manager Tour de France 2010 na pierwszych obrazkach
Pro Cycling Manager Tour de France 2010 na pierwszych obrazkach

wiadomość8 stycznia 2010

Firmy Cyanide i Focus Home Interactive pokazały pierwsze obrazki z gry Pro Cycling Manager Tour de France 2010, na którą zapewne czeka wielu fanów kolarstwa. Twórcy zapewniają, że najnowsza edycja menadżera stanowi duży krok w rozwoju serii, także pod względem wizualnym, co możliwe jest dzięki użyciu potężniejszego silnika graficznego.

Cyanide Studios tworzy dodatek do gry Loki i kolejną odsłonę cyklu Pro Cycling Manager
Cyanide Studios tworzy dodatek do gry Loki i kolejną odsłonę cyklu Pro Cycling Manager

wiadomość15 listopada 2007

Podobała Ci się gra Loki? Jeśli odpowiadasz twierdząco na to pytanie, to z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że firma Cyanide Studios intensywnie pracuje już nad pierwszym dodatkiem do tego programu.

PC
PSP