Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS2
Okładka Mountain Bike Adrenaline (PC)

Mountain Bike Adrenaline

Mountain Bike Adrenaline to stworzona z pomocą firmy Salomon gra sportowa rzucająca nas w świat wyczynowych rajdów rowerowych umieszczonych w czterech odpowiednio dobranych krainach.

Sportowe | kolarstwo | sporty ekstremalne

Okładka Mountain Bike Adrenaline (PC)

producent: Valcon Games

wydawca: Nobilis Group

wydawca PL: IQ Publishing

Strona oficjalna

data premiery gry:

9paź2007

PS2

30maj2008

PC

Mountain Bike Adrenaline to stworzona z pomocą firmy Salomon gra sportowa rzucająca nas w świat wyczynowych rajdów rowerowych umieszczonych w czterech odpowiednio dobranych krainach: Wielki Kanion, Hawaje, Alpy i Góry Skaliste. Na każdym poziomie mamy wytyczoną trasę, na której musimy pokazać swoje umiejętności.

Do wyboru otrzymaliśmy sześciu unikatowych rowerzystów o różnych umiejętnościach, każdy z możliwością kompletowania sprzętu firmowanego najbardziej znanymi w świecie jednośladów markami. Dodatkowo gracze mogą korzystać z umiejętności koncentracji, która pozwala spowolnić czas i w skupieniu przebyć najtrudniejsze odcinki toru. Obrazu tej produkcji dopełniają 4 tryby gry (Arcade, Challenge, Chrono i Freedom) i 80 różnych bonusów do odkrycia/zebrania w trakcie zabawy. MBA pojawiła się w roku 2007 na konsolę PS2, a omawiana wersja pecetowa posiada odpowiednio podrasowaną grafikę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 4,6 / 10 na podstawie 241 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Gry podobne do Mountain Bike Adrenaline

Klasyfikacja PEGI Mountain Bike Adrenaline

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Mountain Bike Adrenaline

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 3.2 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP/Vista

Premiery gier w Polsce (27 kwietnia - 3 maja)
Premiery gier w Polsce (27 kwietnia - 3 maja)

wiadomość4 maja 2009

Jeśli w czasie długiego weekendu ktoś postanowił wybrać się do sklepu w celu nabycia kilku nowości, nie mógł czuć się zawiedziony. W gronie tytułów, które zadebiutowały na polskim rynku w ubiegłym tygodniu, pojawiło się aż osiem premierowych pozycji – w tym długo oczekiwane przygody Wolverine’a oraz dwa mocno spóźnione dodatki do Neverwinter Nights.

Mountain Bike Adrenaline na PC
Mountain Bike Adrenaline na PC

wiadomość2 kwietnia 2008

Dobrze oceniana symulacja wyczynowej górskiej jazdy rowerem zawędruje z konsoli PS2 na PC już w maju.

PC
PS2