Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePSPPC
Okładka Pro Cycling Manager: Tour de France 2008 (PSP)
OkładkaPro Cycling Manager: Tour de France 2008 (PSP)

Pro Cycling Manager: Tour de France 2008

Menadżer Kolarski 2008

Pro Cycling Manager: Tour de France 2008 to sygnowany logiem znanego wyścigu kolarskiego menedżer sportowy, wyprodukowany przez deweloperów z francuskiego studia Cyanide. Gracz wciela się w rolę kierownika zespołu kolarskiego i bierze na siebie obowiązki związane m.in.

Sportowe | manager | kolarstwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pro Cycling Manager: Tour de France 2008 Premiera

19cze2008

PC

4lip2008

PSP

Gry podobne do Pro Cycling Manager: Tour de France 2008

Pro Evolution Soccer 5

Football Manager Handheld 2007

Championship Manager 2007

Pro Cycling Manager: Tour de France 2008 to następna odsłona popularnego cyklu gier sportowych koncentrującego się na kolarstwie. W grze wcielamy się w menedżera jednego z sześćdziesięciu pięciu oficjalnych zespołów kolarskich. Wśród naszych obowiązków znajduje się rekrutowanie nowych sportowców, doglądanie transferów, zarządzanie kontraktami oraz finansami i w końcu trenowanie podopiecznych. W sumie Tour de France 2008 oferuje sto osiemdziesiąt wiernie odwzorowanych tras. Chociaż główną atrakcją jest prowadzenie grupy przez sezon, gra zawiera również inne tryby zabawy. W ich gronie znajduje się między innymi popularny sprint czy zaliczanie kolejnych okrążeń na zamkniętym odcinku toru.

Menedżerski aspekt został rozbudowany w stosunku do poprzednich edycji serii. Zaimplementowano narzędzie mierzące wirtualną wytrzymałość, dzięki któremu wiemy, kiedy powinniśmy dać sportowcowi odpocząć od dalszych wyścigów. Dodano też wskaźnik postępów obrazujący poczynania poszczególnych zawodników na przestrzeni całego sezonu. Ostatnim novum jest wzbogacenie opcji wyszukiwania młodych talentów o nowe elementy.

Tytuł prezentuje proste, trójwymiarowe środowisko graficzne. Twórcy dążyli do wiernego przedstawienia modelów postaci kolarzy. Otoczenie zostało skonstruowane z nieskomplikowanych tekstur. Nie zabrakło też unowocześnionego systemu oświetlenia oraz nowego interfejsu użytkownika. Warto dodać, że w tej części gry autorzy położyli jeszcze większy nacisk na funkcjonowanie Sztucznej Inteligencji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 5,1 / 10 na podstawie 200 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Pro Cycling Manager: Tour de France 2008

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Menadżer Kolarski 2008 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 lub lepsza)
  • 6 GB HDD
  • Windows XP SP2/Vista
PC
PSP