Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePSP
Okładka Football Manager Handheld 2007 (PSP)
OkładkaFootball Manager Handheld 2007 (PSP)

Football Manager Handheld 2007 PSP

Football Manager Handheld 2007 jest już drugą inkarnacją popularnego managera piłkarskiego, przeznaczoną dla kieszonkowej platformy PlayStation Portable.

Sportowe | manager | piłka nożna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Football Manager Handheld 2007 Premiera PSP

1grudnia2006

producent: Sports Interactive wydawca: SEGA

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Football Manager Handheld 2007 jest już drugą inkarnacją popularnego managera piłkarskiego, przeznaczoną dla kieszonkowej platformy PlayStation Portable. Developerzy z firmy Sports Interactive wprowadzili do kolejnej mobilnej wersji swojego flagowego dzieła szereg usprawnień, które powinni docenić nie tylko zagorzali fani, lecz również mniej doświadczeni użytkownicy. Wszystko w imię stworzenia bezkonkurencyjnego produktu w swojej klasie.

Standardowo przeprowadzono aktualizację bazy danych, dzięki czemu wszystkie wirtualne drużyny futbolowe posiadają zgodne z rzeczywistością składy osobowe. Do listy zaimplementowanych lig dołączyły dodatkowe klasy rozgrywkowe z Niemiec, Portugalii, Włoch, Hiszpanii, Francji, Belgii i Australii. Oczywiście można samodzielnie wprowadzać poprawki, aby zachować zgodność z bieżącymi wydarzeniami na rynku transferowym.

Developerzy poświęcili szczególną uwagę systemowi wyszukiwania nowych zawodników i teraz o wiele łatwiej znajduje się w branży sportowców, odpowiadających konkretnym kryteriom. Warto zaznaczyć, że dokładne charakterystyki mało znanych piłkarzy nie są widoczne od razu – nierozreklamowanym talentom trzeba się przyglądać poprzez wysyłanie swoich przedstawicieli. Wszystkie wirtualne wydarzenia i plotki monitorują media, publikujące odpowiednie komunikaty.

Dla najlepszych administratorów klubowych przewidziano niespodziankę w postaci ukrytego trybu, pozwalającego na prowadzenie drużyny narodowej wybranego kraju. Z taką ekipą można przystąpić do szeregu zawodów – np. do Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy i Pucharu Narodów Azji (w tych dwóch ostatnich przypadkach decyduje lokalizacja geograficzna zespołu). Nie zapomniano też o trybie multiplayer, działającym w oparciu o lokalne połączanie Wi-Fi lub Internet. Z globalnej Sieci pobiera się ponadto rozmaite dodatki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 6,7 / 10 na podstawie 47 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Football Manager Handheld 2007

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Football Manager Handheld 2007 Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB