Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 8 września 2006, 16:46

Robert Gawliński w polskiej wersji Gothic 3

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym zakończyły się nagrania polskiej wersji gry Gothic 3!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym zakończyły się nagrania polskiej wersji gry Gothic 3!

W trzeciej części tego niezwykle popularnego tytułu RPG usłyszymy m.in.Roberta Gawlińskiego - bardzo znanego wokalistę i lidera zespołu Wilki.

Gawliński wcielił się w postać Keretha, elitarnego wojownika, bohatera jednego z epizodów gry. Co ciekawe, lider Wilków prywatnie jest wielkim fanem serii Gothic. Kilkukrotnie (!) kończył Gothic II i z dużym zapałem zareagował na propozycję wzięcia udziału w nagraniach najnowszej części gry.

Jednocześnie bardzo miło nam poinformować, że udział w nagraniach wzięli niemal wszyscy aktorzy zaangażowani do prac przy poprzednich częściach gry. W Gothic 3 usłyszymy m.in. dobrze nam znany głos Bezimiennego, a także weterana dubbingu gier w Polsce - Jarosława Boberka.

Gra Gothic 3 zostanie wydana w październiku w pełnej polskiej wersji językowej i w sugerowanej cenie 129,90. Gra objęta będzie dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w każdym pudełku będzie można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier. Więcej informacji i możliwość zamawiania na stronie http://sklep.gram.pl/Gothic3.