Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2006, 12:20

autor: Vercetti

Rider's World: I Want to Ride w produkcji

Dwie firmy - Caipirinha Games oraz Calibre Desenvolvimento podjęły się ostatnio ambitnego zadania. Obie ekipy w swoich laboratoriach tworzą grę, w której dane nam będzie obcować z sympatycznymi zwierzętami, jakimi bez wątpienia są konie.

Dwie firmy - Caipirinha Games oraz Calibre Desenvolvimento podjęły się ostatnio ambitnego zadania. Obie ekipy w swoich laboratoriach tworzą produkcję, w której dane nam będzie obcować z sympatycznymi zwierzętami, jakimi bez wątpienia są konie.

Zaanonsowana dzisiaj gra Rider's World: I Want to Ride pozwoli nam na oswojenie, trenowanie, a także ujeżdżanie różnej maści klaczy, ogierów i dorodnych kucyków. W zrozumieniu zasad zabawy pomoże nam przyjazny instruktor oraz banalny w obsłudze interfejs. Nasza opieka nad parzystokopytnymi będzie przejawiać się chociażby w ich karmieniu, czesaniu grzywy oraz czyszczeniu sierści.

Rider's World: I Want to Ride w produkcji - ilustracja #1

Za utrzymywanie swojego wierzchowca w dobrym nastroju nagradzani będziemy nowymi miejscami do eksploracji, jak również garścią prostych mini-gierek. Prócz tego dane nam będzie brać udział w różnego rodzaju zawodach (skokach przez przeszkody, próbach czasowych itp.).

Rider's World: I Want to Ride w produkcji - ilustracja #2

Twórcy Rider's World: I Want to Ride nie ukrywają, że ich dzieło będzie adresowane w szczególności do małych dziewczynek, jednak jednocześnie obiecują, że miłe chwile w grze spędzą także starsi odbiorcy, dzięki czemu dzieło zyska status familijny. Wydaniem tytułu zajmie się firma CDV Software. Premiera zaplanowana została na tegoroczny wrzesień.