Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2006, 12:20

autor: Vercetti

Rider's World: I Want to Ride w produkcji

Dwie firmy - Caipirinha Games oraz Calibre Desenvolvimento podjęły się ostatnio ambitnego zadania. Obie ekipy w swoich laboratoriach tworzą grę, w której dane nam będzie obcować z sympatycznymi zwierzętami, jakimi bez wątpienia są konie.

Dwie firmy - Caipirinha Games oraz Calibre Desenvolvimento podjęły się ostatnio ambitnego zadania. Obie ekipy w swoich laboratoriach tworzą produkcję, w której dane nam będzie obcować z sympatycznymi zwierzętami, jakimi bez wątpienia są konie.

Zaanonsowana dzisiaj gra Rider's World: I Want to Ride pozwoli nam na oswojenie, trenowanie, a także ujeżdżanie różnej maści klaczy, ogierów i dorodnych kucyków. W zrozumieniu zasad zabawy pomoże nam przyjazny instruktor oraz banalny w obsłudze interfejs. Nasza opieka nad parzystokopytnymi będzie przejawiać się chociażby w ich karmieniu, czesaniu grzywy oraz czyszczeniu sierści.

Rider's World: I Want to Ride w produkcji - ilustracja #1

Za utrzymywanie swojego wierzchowca w dobrym nastroju nagradzani będziemy nowymi miejscami do eksploracji, jak również garścią prostych mini-gierek. Prócz tego dane nam będzie brać udział w różnego rodzaju zawodach (skokach przez przeszkody, próbach czasowych itp.).

Rider's World: I Want to Ride w produkcji - ilustracja #2

Twórcy Rider's World: I Want to Ride nie ukrywają, że ich dzieło będzie adresowane w szczególności do małych dziewczynek, jednak jednocześnie obiecują, że miłe chwile w grze spędzą także starsi odbiorcy, dzięki czemu dzieło zyska status familijny. Wydaniem tytułu zajmie się firma CDV Software. Premiera zaplanowana została na tegoroczny wrzesień.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rider's World: I Want to Ride

Rider's World: I Want to Ride