Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2007, 14:25

autor: Metatron

Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction w "złocie"

Greg Phillips z amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment zamieścił na oficjalnym blogu PlayStation interesującą wiadomość. Poinformował, że wyczekiwana przez posiadaczy PS3 produkcja Insomniac Games – Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction osiągnęła status złota.

Greg Phillips z amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment zamieścił na oficjalnym blogu PlayStation interesującą wiadomość. Poinformował, że wyczekiwana przez posiadaczy PS3 produkcja Insomniac GamesRatchet and Clank Future: Tools of Destruction osiągnęła status złota. Nie trafi jednak do amerykańskich sklepów w zapowiedzianym terminie, lecz tydzień później. Phillips nie podaje powodów opóźnienia.

Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction w 'złocie' - ilustracja #1

Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych będą musieli więc uzbroić się w cierpliwość, ponieważ zamiast 23 gra zadebiutuje 30 października. Na szczęście nie jest to duże opóźnienie.

Chętni do przetestowania najnowszej części przygód Ratcheta i Clanka będą mogli to zrobić jeszcze przed premierą, ponieważ 11 października do oferty PlayStation Store dołączy zapowiedziane już jakiś czas temu demo. Będzie to nieco poprawiona wersja tego, co prezentowane było podczas tegorocznej edycji E3. Dodajmy do tego, że niedawno SCCE potwierdziło, że w Europie wspomniane demo zadebiutuje 4 października.

Greg Phillips w swojej wiadomości nie wspomniał nic o Starym Kontynencie. Nie wiemy więc, czy wcześniejszy termin europejskiej edycji jest aktualny czy też uległ przesunięciu na 11 października.

Nie wiadomo również, czy tygodniowe opóźnienie amerykańskiej wersji gry wpłynie na datę europejskiej premiery. Najprawdopodobniej jednak ta pozostanie bez zmian i wspomniany tytuł trafi na nasz rynek zgodnie z planem czyli 9 listopada.

Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction w 'złocie' - ilustracja #2

Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii. Zapraszamy również do obejrzenia galerii, trailerów oraz filmiku z rozgrywki.

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction: