Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2006, 12:01

autor: Elrond

PSP otrzyma swoje Nintendogs

Nie da się ukryć, iż jeden z flagowych produktów Nintendo przeznaczonych na konsolę przenośną Dual Screen, Nintendogs, stał się swego rodzaju fenomenem, udowadniając, iż strategia firmy mająca na celu przyciągnięcie do swych projektów osoby, które na co dzień z grami nie maja nic wspólnego, jest prawidłowa. Nie jest więc niespodzianką pojawianie się kolejnych produktów naśladujących sukces gry.

Nie da się ukryć, iż jeden z flagowych produktów Nintendo przeznaczonych na konsolę przenośną Dual Screen, Nintendogs, stał się swego rodzaju fenomenem, udowadniając, iż strategia firmy mająca na celu przyciągnięcie do swych projektów osoby, które na co dzień z grami nie maja nic wspólnego, jest prawidłowa. Nie jest więc niespodzianką pojawianie się kolejnych produktów naśladujących sukces Nintendo.

Mamy więc Dogz dla GBA przygotowane przez Ubisoft, a już niedługo posiadacze konsol PSP otrzymają bezwstydną "podróbę" Nintendogs, The Dog: Happy Life, tworzoną przez japońskiego developera, firmę Yuke's, znaną wcześniej m.in. z wirtualnej adaptacji wrestlingu, Rumble Roses. Podobnie jak w swoim pierwowzorze, tak i w Happy Life będziemy mogli opiekować się swoim czworonożnym pupilem i zapewnić mu jak najlepszy byt. Co prawda nie wiadomo, jak zostaną zaimplementowane znane z Dual Screen funkcjonalności ekranu dotykowego, ale "magicy" z Sony z pewnością coś wymyślą.

PSP otrzyma swoje Nintendogs - ilustracja #1

The Dog: Happy Life po raz pierwszy zostanie przedstawiony szerszej publiczności 27 kwietnia, oczywiście w Japonii.