Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2005, 08:13

autor: Kull

Premiera Duke Nukem Forever jeszcze w tym roku?

3DRealms chce w niedalekiej przyszłości pokazać światu jedną z najbardziej (i najdłużej) oczekiwanych gier - DNF, najprawdopodobniej podczas tegorocznych targów E3. Jak mówi sam George Broussard – „Sprawy układają się bardzo pomyślnie i będziemy mogli zaprezentować naszą grę w (jak to ładnie ujął) nie przerażająco odległym terminie”.

3DRealms chce w niedalekiej przyszłości pokazać światu jedną z najbardziej (i najdłużej) oczekiwanych gier - DNF, najprawdopodobniej podczas tegorocznych targów E3. Jak mówi sam George Broussard – „Sprawy układają się bardzo pomyślnie i będziemy mogli zaprezentować naszą grę w (jak to ładnie ujął) nie przerażająco odległym terminie ”.

Niestety, w oficjalnym FAQ gry, pod zagadnieniem „Kiedy gra zostanie wydana”, wciąż widnieje nieśmiertelne „When It's Done” (gdy zostanie ukończona). Dość dużo dzieje się za to na forum 3DRealms. Z zawartych tam ostatnio wypowiedzi wspomnianego wyżej George’a Broussarda można wyczytać np. to, iż długi okres developingu Duke Nukem Forever wynika m.in. z niewielkiego (bo liczy 28 osób) zespołu programistów 3DRealms. To jednak powoli się zmienia, wciąż najmowani są bowiem nowi pracownicy.

Niestety, znów czekamy, ponownie ze starymi jak świat screenami i bez konkretnych informacji na temat faktycznego stanu gry.

Premiera Duke Nukem Forever jeszcze w tym roku? - ilustracja #1
Premiera Duke Nukem Forever jeszcze w tym roku? - ilustracja #2
Premiera Duke Nukem Forever jeszcze w tym roku? - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.