Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2004, 07:47

Premiera DRIV3R przesunięta na czerwiec

Firma Atari – jeden z wiodących producentów gier na rynku oprogramowania rozrywkowego, poinformowała wczoraj, że najnowsza odsłona serii Driver, nosząca numer trzeci, nie ukaże się pod koniec marca - jak to pierwotnie zapowiadano - ale dopiero 1 czerwca.

Firma Atari – jeden z wiodących producentów gier na rynku oprogramowania rozrywkowego, poinformowała wczoraj, że najnowsza odsłona serii Driver, nosząca numer trzeci, nie ukaże się pod koniec marca - jak to pierwotnie zapowiadano - ale dopiero 1 czerwca. Bruno Bonnell – prezes Atari – tłumaczy, opóźnienie premiery programu następującymi słowami: „Wierzymy, że ten dodatkowy czas, da naszemu zespołowi marketingowemu zdolność do wykorzystania pełnego potencjału DRIV3R, napotykając wysokie oczekiwania graczy, mediów i naszych udziałowców” .

Premiera DRIV3R przesunięta na czerwiec - ilustracja #1

 

Nie da się ukryć, że Atari pokłada w tytule olbrzymie nadzieje i z pewnością liczy na jego komercyjny sukces (poprzednie odsłony gry sprzedały się łącznie w nakładzie 12 milionów sztuk). Zaangażowanie Ridley Scott Associates do produkcji krótkiego filmu związanego z grą, jest tego najlepszym dowodem (patrz news z 24 stycznia).

Linki do stron powiązanych z tematem: