Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2006, 12:03

autor: Krooliq

Pre-order Dungeons & Dragons Online: Stormreach ze specjalnym bonusem

Firma Turbine poinformowała, że od teraz dla wszystkich osób, które złożą przedpremierowe zamówienie na grę Dungeons & Dragons Online: Stormreach, przygotowano specjalny bonus.

Firma Turbine poinformowała, że od teraz dla wszystkich osób, które złożą przedpremierowe zamówienie na grę Dungeons & Dragons Online: Stormreach, przygotowano specjalny bonus. W skład owego bonusa wchodzą: możliwość uczestniczenia w beta testach przez 10 dni; płyta DVD z betą; kod odblokowujący dostęp do specjalnego, dodatkowego amuletu; plakat z limitowanej edycji oraz, co najważniejsze, możliwość rozpoczęcia rozgrywki przed oficjalnym debiutem rynkowym tytułu. Wszystkich zainteresowanych po więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę gry.

Pre-order Dungeons & Dragons Online: Stormreach ze specjalnym bonusem - ilustracja #1

 

Dungeons & Dragons Online: Stormreach to pierwszy poważny MMORPG bazujący na słynnym module Dungeons and Dragons. Warto zaznaczyć, iż producenci gry mają już spore doświadczenie w tworzeniu gier tego typu. Są oni bowiem odpowiedzialni za stworzenie obu części Asheron's Call, a także Middle-Earth Online.

Gra opiera się na trzech głównych założeniach, które przez twórców są traktowane priorytetowo: combat (rozbudowany moduł walki), content (bogata i ciekawa zarazem zawartość) oraz community (liczna wspólnota graczy). Dungeons & Dragons Online: Stormreach bazuje na najnowszej wersji modułu oznaczonej numerem 3.5. Cechą wyróżniającą grę jest odejście od wielkich światów, z których słyną inne gry RPG. W zamian za to są znacznie mniejsze kontynenty, które mieszczą co najwyżej kilkuset graczy. System walki przede wszystkim opiera się na współpracy pomiędzy grającymi i możliwościach wykreowanych przez nich postaci.

Przypomnijmy, że amerykański debiut rynkowy programu nastąpi 28 lutego bieżącego roku. W Europie natomiast Dungeons & Dragons Online: Stormreach pojawi się w marcu, w następujących krajach: Wielka Brytania, Francja oraz Niemcy. O Polskim dystrybutorze na razie niestety nic nie słychać. Więcej informacji na temat omawianej produkcji znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.