Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2006, 09:16

Powstanie dodatek do Rush for Berlin

Rush for Berlin – gra strategiczna, której akcja rozgrywa się w schyłkowym okresie II wojny światowej – doczeka się oficjalnego dodatku.

Rush for Berlin – gra strategiczna, której akcja rozgrywa się w schyłkowym okresie II wojny światowej – doczeka się oficjalnego dodatku.

Powstanie dodatek do Rush for Berlin - ilustracja #1

O rozpoczęciu prac nad pierwszym rozszerzeniem poinformowała wczoraj firma Deep Silver, która wydaną dwa tygodnie temu grę dystrybuuje na rynku. Dodatek będzie nosić nazwę Rush for the Bomb i pojawi się w sklepach w czwartym kwartale bieżącego roku. W chwili obecnej nie znamy żadnych szczegółów dotyczących rozgrywki, ale tytuł sugeruje, że fabuła może koncentrować się wokół bomby atomowej, która – jak doskonale wiemy – została opracowana przez Amerykanów właśnie pod koniec wojny.

Powstanie dodatek do Rush for Berlin - ilustracja #2

Studio Stormergion opublikuje konkretne informacje na temat dodatku w niedalekiej przyszłości. Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak zapoznać się z materiałami dotyczącymi podstawowej wersji Rush for Berlin. Przypominamy, że gra zadebiutuje w Polsce pod koniec czerwca:

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w Rush for Berlin przed polską premierą, możesz pobrać dwie wersje demonstracyjne programu: single oraz multiplayer.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rush for Berlin

Rush for Berlin