Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2007, 14:47

autor: Jiker

Powalcz z łamigłówkami Matchstick Puzzle By DS przy pomocy zapałek

Firma Mercury Games ujawniła pierwsze oficjalne informacje na temat Matchstick Puzzle By DS. Gra logiczna, w której będziemy rozwiązywać liczne i skomplikowane zagadki przy wykorzystaniu wszystkich właściwości konsoli Nintendo DS, ukaże się w Europie pod koniec przyszłego miesiąca.

Firma Mercury Games ujawniła pierwsze oficjalne informacje na temat Matchstick Puzzle By DS. Gra logiczna, w której będziemy rozwiązywać liczne i skomplikowane zagadki przy wykorzystaniu najważniejszych właściwości konsoli Nintendo DS, ukaże się w Europie pod koniec przyszłego miesiąca.

Powalcz z łamigłówkami Matchstick Puzzle By DS przy pomocy zapałek - ilustracja #1

Główną rolę odegrają w niej zapałki. To właśnie je będziemy musieli odpowiednio przekładać, odsuwać i dodawać, by spełnić wymogi danej łamigłówki. W Matchstick Puzzle By DS znajdzie się 150 tego typu zagadek. Autorzy oddadzą ponadto do dyspozycji gracza tryb treningowy oraz opcję Time Attack, w której będzie trzeba wypracować jak najlepszy czas potrzebny na poradzenie sobie z dziesięcioma wyzwaniami.

Powalcz z łamigłówkami Matchstick Puzzle By DS przy pomocy zapałek - ilustracja #2

Na koniec warto zauważyć, że Matchstick Puzzle By DS będzie pierwszą grą z cyklu Zen, wymyślonego i promowanego przez firmy Mercury Games oraz Ertain. Kolejnymi będą m.in. Aquarium by DS: Fantasy, Aquarium by DS: Real oraz Paints by DS: Military Vehicle. Wszystkie one trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku.