Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2007, 14:32

autor: Vercetti

Polska premiera gry Medal of Honor: Airborne

Zgodnie z planem na półkach polskich sklepów wylądowała dziś gra Medal of Honor: Airborne. Najnowsza produkcja koncernu Electronic Arts zawitała do nadwiślańskiego państwa w wersjach na dwie platformy – komputery osobiste oraz konsole X360. Sugerowana cena pierwszej z edycji wynosi 139 zł. Kwota, jaką należy uiścić za drugą, to 229 zł. Rodzimy dystrybutor dzieła, firma EA Polska, ma również w plan

Zgodnie z planem na półkach polskich sklepów wylądowała dziś gra Medal of Honor: Airborne. Najnowsza produkcja koncernu Electronic Arts zawitała do nadwiślańskiego państwa w wersjach na dwie platformy – komputery osobiste oraz konsole X360. Sugerowana cena pierwszej z edycji wynosi 139 zł. Kwota, jaką należy uiścić za drugą, to 229 zł. Rodzimy dystrybutor dzieła, firma EA Polska, ma również w planach wydanie projektu na PlayStation 3.

Polska premiera gry Medal of Honor: Airborne - ilustracja #1

Pecetowa odmiana FPS-a, którą notabene od kilku dni można bez problemu nabyć w salonach sieci Empik, prócz sposobności do zaoszczędzenia niemałej gotówki (większość sklepów sprzedaje shootera za 119 zł) oferuje także kinowe spolszczenie, dostępne dla każdego, kto nie włada zbyt dobrze językami obcymi i woli poczytać napisy w bardziej przystępnej formie.

Jeżeli więc nurtuje Was pytanie, czy traktująca o drugowojennych operacjach militarnych strzelanka jest warta uwagi, odpowiedź na nie znajdziecie w recenzji autorstwa Strangera. Po więcej informacji na temat tytułu zapraszamy z kolei do naszej Encyklopedii.