Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 lutego 2007, 15:29

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradniki: Catz (2006) i Dogz (2006)

Catz i Dogz należą do serii symulacyjnych gier, które już od kilku lat trafiają na półki sklepów całego świata. Pierwsza z nich umożliwia opiekę nad uroczym małym kociakiem. Kupując drugą możemy stać się właścicielem równie słodkiego psiaka. Jako, że piksele nie uczulają, nie brudzą i nie wymagają obowiązków, trudno o lepszy trening przed prawdziwą puchatą adopcją lub o lepszy środek do uspokojenia dziecka opętanego myślą o włochatej kulce.

„Mamo kup mi kotka. Nie! Mamoo ja chcę kotka! Powiedziałam, nie! Mamusiu, a dostanę kotka? Zapytaj tatę. Tato kupisz mi małego mruczka? Zapytaj mamę! Oto sytuacja, która każdego dnia ma miejsce w niejednym mieszkaniu na całym globie. Znają ją szczególnie ci, którzy wychowują co bardziej wrażliwą pociechę. Zwierzaczki czają się wszędzie. Wystarczy wyjść z dzieckiem na spacer, otworzyć książkę z bajkami, czy nieopatrznie pozwolić na obejrzenie reklamy kociego lub psiego pokarmu. Zagrożenie czyha wszędzie i może uderzyć w każdej chwili. Gdy to nastąpi zaczynają się prośby, błagania, żądania, szantaże, aż powstaje konflikt. Czy rodzice zawsze muszą być tymi złymi i odmawiać często w słusznej pobudce? Bynajmniej! A co z ludźmi uczulonymi na sierść psa lub kota? Chcieliby mieć u siebie coś puchatego, ale mogłaby być to przyjemność, która zaprowadziłaby ich prosto do grobu. I dla nich znajdzie się ratunek. Podobnie jak i dla ludzi, którzy myślą o czworonożnym pupilu, ale nie mają czasu, by o niego zadbać. Co jest tym złotym środkiem? Bliźniacze gry Ubisoft o wdzięcznym tytule Catz & Dogz 2006!

Catz i Dogz należą do serii symulacyjnych gier, które już od kilku lat trafiają na półki sklepów całego świata. Pierwsza z nich umożliwia opiekę nad uroczym małym kociakiem. Kupując drugą możemy stać się właścicielem równie słodkiego psiaka. Jako, że piksele nie uczulają, nie brudzą i nie wymagają obowiązków, trudno o lepszy trening przed prawdziwą puchatą adopcją lub o lepszy środek do uspokojenia dziecka opętanego myślą o włochatej kulce. Ten poradnik dedykuję zarówno młodszym czytelnikom, jak i ich rodzicom. Być może dzięki poradom zawartym w tekście hodowla wirtualnego pupila będzie jeszcze większą przyjemnością...” - „jedik”

Catz (2006) - poradnik

Dogz (2006) - poradnik

Poradniki do Catz (2006) i Dogz (2006), podobnie jak same gry, są bliźniaczo podobne i różnią się w zasadzie wyłącznie listą ras dostępnych zwierzaków.

Pełne wersje poradników do gier Catz (2006) i Dogz (2006) w formacie PDF są dostępne w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS odpowiednio dla Catz (2006) i Dogz (2006).