Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 stycznia 2005, 17:25

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Zoo Tycoon 2

Podręcznik dla początkujących menedżerów ogrodu zoologicznego, dzięki któremu poznacie podstawy zarządzania waszym przybytkiem, mechanizmy rządzące wirtualnym Zoo, a także porady do każdej misji zawartej w głównej kampanii.

„Witamy w podręczniku początkującego menedżera ogrodu zoologicznego. Poznacie dzięki niemu podstawy zarządzania waszym przybytkiem, mechanizmy rządzące wirtualnym Zoo, a także porady do każdej misji zawartej w głównej kampanii. Bez zbędnego przedłużania, zapraszamy do lektury i nauki. Niech zwierzaki będą z wami!

[...] Przy szczegółowym omówieniu misji wchodzących w skład kampanii, skupię się głównie na konkretnych zadaniach, zarządzanie całym parkiem (chyba, że na danym poziomie rządzą nim jakieś specyficzne zasady) pozostawię w Waszych rękach. Ze względu na charakter gry, niemożliwe jest opisanie recepty na sukces krok po kroku, jednak duży zestaw porad i wskazówek powinien znacznie ułatwić Wam ukończenie tej gry.” - „Lordareon”

Zoo Tycoon 2 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Zoo Tycoon 2 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.