Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 stycznia 2008, 18:44

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Unreal Tournament III

„Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Unreal Tournament III. Tekst kierowany jest przede wszystkim do graczy początkujących, niedoświadczonych w grach z gatunku FPS jak i serią Unreal Tournament. Spis poszczególnych walk w trybie dla pojedynczego gracza powstał na bazie obcowania z grą na poziomie Normalnym, z polską wersją językową i ostatnim patchem 1.1."

„Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Unreal Tournament III. Tekst kierowany jest przede wszystkim do graczy początkujących, niedoświadczonych w grach z gatunku FPS jak i serią Unreal Tournament. Spis poszczególnych walk w trybie dla pojedynczego gracza powstał na bazie obcowania z grą na poziomie Normalnym, z polską wersją językową i ostatnim patchem 1.1. Odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania znajdziesz w przygotowanym dziale FAQ. Liczne wskazówki znajdziesz także w instrukcji dołączonej do opakowania. Są tam szczegółowe opisy broni, bonusów oraz klawiszologia. Serdecznie zapraszam do lektury i mam nadzieję, iż garść podanych przeze mnie rad pomoże ci w pokonaniu Necrisów i zapobiegnięciu inwazji.” - „eJay”

Unreal Tournament III - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Unreal Tournament III w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.