Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 14 stycznia 2004, 18:24

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Lord of the Rings: The Return of the King

”EA wydała w teorii drugą i ostatnią część gry na podstawie ekranizacji kultowej powieści J.R.R. Tolkiena „Władca Pierścieni”. Błyskotliwi orientują się zapewne, iż powinna to być trzecia część tejże gry. Cóż mogę powiedzieć… EA wcale się tym nie przejmowała i zmieściła „trzy” w „dwóch”…„ - Przed wami poradnik do The Lord of the Rings: The Return of the King.

„EA wydała w teorii drugą i ostatnią część gry na podstawie ekranizacji kultowej powieści J.R.R. Tolkiena „Władca Pierścieni”. Błyskotliwi orientują się zapewne, iż powinna to być trzecia część tejże gry. Cóż mogę powiedzieć… EA wcale się tym nie przejmowała i zmieściła „trzy” w „dwóch”…

Przed wami znajduje się poradnik do LOTR:ROTK . Jak pewno zauważyliście, jest on podzielony na dwie części – w pierwszej znajdują się porady ogólne, różnego rodzaju wskazówki oraz opis wszystkich dodatków. Druga natomiast, przedstawia czysty (z obrazkami) opis przejścia tegoż tytułu. Najlepiej, abyście przeglądnęli wpierw część pierwszą, a potem – jeśli wciąż nie będziecie mogli sobie poradzić, zabrać się za człon drugi. [...] Z uwagi na specyficzny gatunek gry, nie rozpisywałem się nazbyt, tylko podawałem określone czynności, bez których tryby fabuły nie mogłyby się kręcić. Zresztą tu nie sposób się zgubić, gdyż gra prowadzi nas jak po sznurku. Wszystko jasne? No to zaczynamy! ” - „turi”

The Lord of the Rings: The Return of the King - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Lord of the Rings: The Return of the King w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.