Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 sierpnia 2008, 19:22

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Space Siege

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Space Siege”. Tekst ten składa się z dwóch zasadniczych rozdziałów. Pierwszy rozdział stanowi bardzo szczegółowy i wzbogacony licznymi mapkami opis przejścia gry. Podpowiadam w jaki sposób wykonywać zlecane questy oraz jak dotrzeć do wszystkich możliwych zakończeń."

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Space Siege”. Tekst ten składa się z dwóch zasadniczych rozdziałów. Pierwszy rozdział stanowi bardzo szczegółowy i wzbogacony licznymi mapkami opis przejścia gry. Podpowiadam w jaki sposób wykonywać zlecane questy oraz jak dotrzeć do wszystkich możliwych zakończeń. Drugi rozdział poradnika zawiera z kolei szereg wskazówek. Porady dotyczą zarówno podstawowych kwestii związanych z rozgrywką (sterowanie postacią, zabijanie przeciwników, eksploracja okolicy itp.), jak i bardziej szczegółowych elementów gry, ściśle powiązanych z rozwojem sterowanej przez siebie postaci. Życzę miłej zabawy.” - „Stranger”

Space Siege - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Space Siege w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.