Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 lipca 2008, 21:13

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca

„Witam serdecznie w poradniku do gry Sins of the Solar Empire. Ze względu na jej charakter, a mianowicie brak liniowej kampanii, znajdziecie w nim głównie przybliżenie mechaniki gry, porady oraz liczne zestawienia tabelaryczne różnych rodzajów jednostek. Sam poradnik został przygotowany przede wszystkim z myślą o początkujących graczach."

„Witam serdecznie w poradniku do gry Sins of the Solar Empire. Ze względu na jej charakter, a mianowicie brak liniowej kampanii, znajdziecie w nim głównie przybliżenie mechaniki gry, porady oraz liczne zestawienia tabelaryczne różnych rodzajów jednostek. Sam poradnik został przygotowany przede wszystkim z myślą o początkujących graczach.

Sins of the Solar Empire jest strategią czasu rzeczywistego, która gatunkowo zaklasyfikowana została jako 4X – explore, expand, exploit and exterminate. W praktyce oznacza to, że rozgrywka opiera się na eksploracji, ekspansji, eksploatacji i eksterminacji. Akcja gry osadzona jest w przestrzeni kosmicznej, jednak w przeciwieństwie do produkcji typu HomeWorld nie wykorzystuje w pełni trójwymiarowej przestrzeni.

Autorzy nie zdecydowali się na umieszczenie w grze żadnego trybu kampanii. Zamiast tego na gracza czeka całkiem spora liczba różnorakich pojedynczych niezależnych scenariuszy. ” - „Von Zay”

Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.