Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 września 2006, 20:33

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Sid Meier's Civilization IV: Warlords

Poniższy poradnik koncertuje się na tych elementach Cywilizacji 4, które pojawiły się wraz z dodatkiem, nie omawia więc podstawowych kwestii związanych z rozgrywką – po te odsyłam zainteresowanych do poradnika do podstawowej wersji gry

„Poniższy poradnik koncertuje się na tych elementach Cywilizacji 4, które pojawiły się wraz z dodatkiem, nie omawia więc podstawowych kwestii związanych z rozgrywką – po te odsyłam zainteresowanych do poradnika do podstawowej wersji gry

Pierwsza część tekstu dotyczy nowych elementów wprowadzonych do normalnej rozgrywki – a więc Wielkich Generałów (Warlords), wasalizacji, nowych cech przywódców i budynków unikalnych.

Druga dotyczy 8 scenariuszy i zawiera mniej lub bardziej wyczerpujące porady i strategie do wykorzystania w każdym z nich. Warto tutaj zaznaczyć że Civ4 jest grą strategiczną i rzadko kiedy nawet prosty scenariusz przebiega w ten sam sposób. Zaproponowane strategie należy więc traktować raczej jako źródło inspiracji a nie Jedyną-I-Słuszą-Metodę-Podboju-Świata.” - „Gajos”

Sid Meier's Civilization IV: Warlords - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Sid Meier's Civilization IV: Warlords w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.