Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 września 2006, 16:45

Video Games Live dotrze do Londynu

Jeśli zamierzasz przebywać w Londynie w dniu 25 listopada bieżącego roku, skorzystaj z okazji i już teraz postaraj się o bilet na specjalny koncert, podczas którego usłyszysz słynne utwory z gier komputerowych. Video Games Live, bo tak nazywa się impreza organizowana przez firmę AEG Live, cieszyła się w ubiegłym roku ogromnym zainteresowaniem w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli zamierzasz przebywać w Londynie w dniu 25 listopada bieżącego roku, skorzystaj z okazji i już teraz postaraj się o bilet na specjalny koncert, podczas którego usłyszysz słynne utwory z gier komputerowych. Video Games Live, bo tak nazywa się impreza organizowana przez firmę AEG Live, cieszyła się w ubiegłym roku ogromnym zainteresowaniem w Stanach Zjednoczonych. Organizatorzy postanowili sprawdzić czy równie dobrze przyjmie się ona w Wielkiej Brytanii.

Video Games Live dotrze do Londynu - ilustracja #1

Podczas jedynego koncertu w Europie, orkiestra symfoniczna wykona popularne utwory z gier komputerowych, m.in. The Legend of Zelda, WarCraft, Myst, Castlevania, Kingdom Hearts, OutRun i Tomb Raider. Muzyce towarzyszyć będzie zsynchronizowany materiał filmowy, a podczas imprezy nie zabraknie też innych atrakcji, np. możliwości spotkania z kompozytorami, których na ogół widujemy na listach płac w popularnych programach rozrywkowych.

Bilety na koncert kosztują 25 funtów. Można je kupić m.in. za pośrednictwem tej strony.