Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 marca 2007, 18:12

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Runaway 2: Sen Żółwia

Witajcie w nieoficjalnym poradniku do gry Runaway 2: Sen Żółwia. Dzięki niemu nie powinniście mieć większych problemów z kolejnymi zadaniami, przed którymi stawać będzie jej główny bohater – Brian. Ponieważ jednak większość przyjemności z przechodzenia tego typu gier płynie z samodzielnego dochodzenia do rozwiązania poszczególnych zagadek, sugerowałbym korzystać z niniejszych porad tylko w miejscach, w których naprawdę nie wiecie co robić.

„Witajcie w nieoficjalnym poradniku do gry Runaway 2: Sen Żółwia. Dzięki niemu nie powinniście mieć większych problemów z kolejnymi zadaniami, przed którymi stawać będzie jej główny bohater – Brian. Ponieważ jednak większość przyjemności z przechodzenia tego typu gier płynie z samodzielnego dochodzenia do rozwiązania poszczególnych zagadek, sugerowałbym korzystać z niniejszych porad tylko w miejscach, w których naprawdę nie wiecie co robić.

Gra Runaway 2: Sen Żółwia jest bardzo liniowa – do tego stopnia, że pominięcie jednej kwestii w rozmowie albo nie przyjrzenie się dokładniej jakiemuś przedmiotowi może was skutecznie zablokować i wprawić w niemałą irytację. Dlatego też wskazane jest wyczerpywanie wszystkich możliwości dialogowych. Ma to jeszcze jedną, dodatkową zaletę – w ten sposób nie umkną wam przezabawne wypowiedzi i opowieści napotkanych osób, a większość zawartego w grze humoru na nich właśnie się opiera.

Dla ułatwienia wam orientacji w poradniku, zielonym kolorem Nie pozostaje mi już nic innego, jak życzyć wam wielu godzin przyjemnej zabawy z tą jakże wspaniałą przygodówką.” - „Metatron”

Runaway 2: Sen Żółwia – poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Runaway 2: Sen Żółwia w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.