Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 marca 2005, 17:04

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Return to Mysterious Island

Poradnik do gry przygodowej Return to Mysterious Island, w której przyjdzie zmierzyć się z tajemnicami skrywanymi przez ostatnią przystań kapitana Nemo. Niniejsza solucja poprowadzi gracza od początku do końca rozgrywki, jak najkrótszą drogą.

„Return to Mysterious Island to jedna z lepszych gier przygodowych, jakie ukazały się w ostatnich kilku latach. Dlaczego? Na to pytanie akurat dosyć łatwo jest odpowiedzieć. Znakomita fabuła okraszona rewelacyjną oprawą graficzną i dźwiękową sprawia, że od Tajemniczej Wyspy trudno doprawdy oderwać się. [...]

Sam osobiście grę, jak do tej pory, ukończyłem już cztery razy, za każdym uzyskując inny wynik. Ten poradnik ma za zadanie poprowadzenie gracza, od początku do końca, jak najkrótszą drogą. Dlatego też osobiście, co może wydawać się nieco zaskakujące, odradzam jego używania. Próbuj, drogi rozbitku, sam przemierzyć wędrówkę z Miną po Tajemniczej Wyspie. Szukaj odpowiedzi na postawione pytania, odnajduj to co ukryte, zmierz się z nieznanym...

I dopiero kiedy już uznasz, że sam nie jesteś w stanie ruszyć dalej, że obejrzałeś wszystko, zajrzałeś do każdego zakamarka, spróbowałeś połączyć niemożliwe z nierealnym i nie dało to żadnych efektów, wówczas zajrzyj na te stronice... A potem baw się dalej...” - „Void”

Return to Mysterious Island - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Return to Mysterious Island w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.