Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 września 2006, 16:53

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Just Cause

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry „Just Cause”, jednej z najbardziej udanych trójwymiarowych zręcznościówek ostatnich miesięcy. Już na samym starcie powinienem zaznaczyć, iż tytuł ten jest wyjątkowo rozbudowany, lecz przy tym niezbyt skomplikowany. Wiele rzeczy jest dość oczywistych, aczkolwiek w miarę możliwości postaram się zwrócić uwagę na wszystkie istotne kwestie, o których w trakcie zabawy powinieneś pamiętać.

„Witam w nieoficjalnym poradniku do gry „Just Cause”, jednej z najbardziej udanych trójwymiarowych zręcznościówek ostatnich miesięcy. Już na samym starcie powinienem zaznaczyć, iż tytuł ten jest wyjątkowo rozbudowany, lecz przy tym niezbyt skomplikowany. Wiele rzeczy jest dość oczywistych, aczkolwiek w miarę możliwości postaram się zwrócić uwagę na wszystkie istotne kwestie, o których w trakcie zabawy powinieneś pamiętać. Mój poradnik składa się z trzech głównych rozdziałów. Pierwszy rozdział jest zdecydowanie najdłuższy i zarazem najważniejszy. Jest to bowiem dokładny opis przejścia wszystkich misji składających się na kampanię single player gry. [...]

Drugi rozdział zawiera między innymi listę wszystkich kryjówek, z których w trakcie zabawy będziesz mógł korzystać. [...] Ostatni, trzeci rozdział poradnika, oferuje z kolei szereg porad, które mogą przydać ci się w trakcie właściwej zabawy. Podsuwam wskazówki odnośnie prawidłowego przebiegu walk, wykorzystywania różnych pojazdów, a także zapisywania stanu gry. Rozdział ten powstał w głównej mierze z myślą o początkujących. Zapewniam jednak, że także i bardziej zaawansowani gracze znajdą tu coś dla siebie.

Zapraszam do lektury, życząc jednocześnie owocnej gry!!” - „Stranger”

Just Cause - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Just Cause w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.