Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 czerwca 2009, 18:17

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: inFamous

„Przed Wami poradnik do inFamous, sandboxowej gry przygotowanej przez ekipę Sucker Punch. Gra jest pokłosiem ich wcześniejszych doświadczeń uzyskanych przy produkcji serii Sly Raccoon, gdzie rozgrywka w dużej mierze również polegała na skakaniu po dachach i słupach elektrycznych."

„Przed Wami poradnik do inFamous, sandboxowej gry przygotowanej przez ekipę Sucker Punch. Gra jest pokłosiem ich wcześniejszych doświadczeń uzyskanych przy produkcji serii Sly Raccoon, gdzie rozgrywka w dużej mierze również polegała na skakaniu po dachach i słupach elektrycznych. Tym razem porzucamy jednak bajkowe klimaty i przenosimy się do Empire City, położonego na trzech wyspach miasta zniszczonego tajemniczym wybuchem.

W poradniku znajdziecie opis misji składających się na wątek fabularny, mapy, na których zaznaczone są tzw. znajdźki w postaci powybuchowych odłamków i 32 skrzynki kontaktowe pozostawione przez jednego z pobocznych bohaterów oraz listę misji pobocznych. Tekst brązowy odnosi się do pewnych rad i sugestii, tekst niebieski to słowa klucze opisujące daną misję, zaś tekst zielony odnosi się do wykorzystywanych w danym momencie specjalnych mocy głównego bohatera gry.” - „g40st”

inFamous - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry inFamous w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.