Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2006, 11:44

autor: WLQ

PlayStation 3 traci kolejne dwie gry

Kilka dni temu pisaliśmy o ośmiu tytułach, które nie ukażą się na nowej konsoli Sony. Dzięki magazynowi Famitsu dowiedzieliśmy się, że do tego zestawienia dochodzą dwie kolejne gry od japońskiego wydawcy i developera – firmy From Software. Pierwszą z nich jest Black Blade, gra typu action-adventure, drugą zaś Dark, przedstawiciel gatunku RPG.

Kilka dni temu pisaliśmy o ośmiu tytułach, które nie ukażą się na nowej konsoli Sony. Dzięki magazynowi Famitsu dowiedzieliśmy się, że do tego zestawienia dochodzą dwie kolejne gry od japońskiego wydawcy i developera – firmy From Software. Pierwszą z nich jest Black Blade, gra typu action-adventure, drugą zaś Dark, przedstawiciel gatunku RPG. Niestety nigdzie nie można znaleźć odpowiedzi na pytanie, dlaczego wyżej wymienione pozycje nie ukażą się na PlayStation 3?

PlayStation 3 traci kolejne dwie gry - ilustracja #1

Na szczęście w planach wydawniczych From Software nadal widnieje następna część serii Armored Core, tym razem oznaczona numerkiem 4. Tytuł ten przenosi gracza w przyszłość rzucając go w sam środek zbrojnego konfliktu. Zasiadając za sterami dużego mecha będzie on miał za zadanie unicestwić wrogą armię przy pomocy wszelkich dostępnych środków. Premiera tej produkcji ma mieć miejsce w Kraju Kwitnącej Wiśni równocześnie z pojawieniem się na rynku najmłodszego dziecka Sony. Reszta świata zmuszona będzie poczekać do następnego roku.