Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2009, 13:00

autor: ziooleck

Pierwszy trailer Red Steel 2

Red Steel miał być siłą napędową rewolucji zapowiedzianej przez Nintendo. Rewolucja w pewnym sensie się odbyła, jednak niestety wyczekiwany tytuł miał w niej niewielki udział. Czyżby jego twórcy wzięli sobie za punkt honoru obronę nadkruszonej reputacji? Biorąc pod uwagę najnowszy trailer wszystko wskazuje na to, że tak.

Red Steel miał być siłą napędową rewolucji zapowiedzianej przez Nintendo. Rewolucja w pewnym sensie się odbyła, jednak niestety wyczekiwany tytuł miał w niej niewielki udział. Czyżby jego twórcy wzięli sobie za punkt honoru obronę nadkruszonej reputacji? Biorąc pod uwagę najnowszy trailer, wszystko wskazuje na to, że tak.

Pierwszy trailer Red Steel 2, teraz obecny na serwisie YouTube, pierwotnie ujrzał światło dzienne już kilka dni temu. Materiał został zaprezentowany na zamkniętej wystawie "Destination Playstation”, podczas której sprzedawcy zapoznają się z najnowszą ofertą deweloperów. Zapewne zastanawiacie się, dlaczego gra pisana pod Wii została ujawniona podczas show patronowanego przez Sony? O tym nie wiedzą nawet najstarsi Indianie, jednak Ubisoft znany jest z niekonwencjonalnych posunięć. Oczywiście należy napisać, że każdy kadr filmu został oznaczony jako „tylko do użytku wewnętrznego”.

Pierwszy trailer Red Steel 2 - ilustracja #1

Trzeba przyznać, że zmiana klimatu wyszła Red Steel 2 na dobre. Wizja zrujnowanego apokalipsą świata opanowanego przez futurystycznych przestępców w zestawieniu z ciemnymi uliczkami i azjatami wypada znacznie lepiej. Zwłaszcza że charyzmatyczny główny bohater już na pierwszy rzut oka kojarzy się z wymyślonym przez Stephena Kinga Rolandem. Jeżeli tylko szumnie zapowiadany system walki faktycznie da radę, to szykuje nam się prawdziwy przełom. I nic nie szkodzi, że spóźniony.