Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2004, 18:31

autor: Speed

Pierwsze obrazki z gry Close Combat: First to Fight

Destineer Studios oraz Gathering, ojcowie najnowszej odsłony Close Combat – First to Fight (pierwsza firma jest developerem, zaś druga wydawcą), zaprezentowali światu kilkanaście pierwszych obrazków z tej nowopowstającej gry. Trzeba przyznać, że owy produkt, będący wojennym fps’em, zapowiada się wręcz wyśmienicie!

Destineer Studios oraz Gathering, ojcowie najnowszej odsłony Close CombatFirst to Fight (pierwsza firma jest developerem, zaś druga wydawcą), zaprezentowali światu kilkanaście pierwszych obrazków z tej nowopowstającej gry. Trzeba przyznać, że owy produkt, będący wojennym fps’em, zapowiada się wręcz wyśmienicie!

Pierwsze obrazki z gry Close Combat: First to Fight  - ilustracja #1

 

Close Combat: First to Fight to autentyczny, oparty na współpracy drużynowej, fps, tworzony w oparciu o wskazówki czynnych żołnierzy US Marines, którzy dopiero co wrócili z Iraku lub Afganistanu. Pole bitwy przenosi na tereny współczesnej Azji, zaś gracz staje na czele czteroosobowego zespołu Marines. Produkt zadebiutować ma już pod koniec tego roku i dostępny będzie na trzech platformach: Xbox, Mac oraz PC.

Pierwsze obrazki z gry Close Combat: First to Fight  - ilustracja #2

 

Kolekcję pierwszych screenshotów znajdziecie pod tym adresem, natomiast więcej informacji tekstowo-graficznych o tym produkcie już wkrótce na łamach naszego serwisu.