Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2004, 17:51

autor: Cisek

Pierwsze informacje na temat „Tomb Raider 7”

„Szczegóły zostaną podane jeszcze tej jesieni, a data premiery wyznaczona jest na czwarty kwartał obecnego roku fiskalnego”. Tak o produkowanej przez Crystal Dymamics siódmej części przygód Lary wypowiedział się przedstawiciel firmy Eidos.

„Szczegóły zostaną podane jeszcze tej jesieni, a data premiery wyznaczona jest na czwarty kwartał obecnego roku fiskalnego.”

Tak o produkowanej przez Crystal Dymamics siódmej już części przygód Lary Croft wypowiedział się przedstawiciel firmy Eidos, odpowiedzialnej za wydanie wszystkich poprzednich przygód pani archeolog. Dodał ponadto, że najnowsza odsłona serii, którą mieli już okazję zobaczyć będzie znacznie bliższa ideom, które przyświecały pierwszej części cyklu, a które zagubiły się nieco w kolejnych kontynuacjach.

Będzie to całkowicie nowe spojrzenie na przygody Lary, przebudowane i zmodernizowane przez Crystal Dynamics po bardzo chłodnym przyjęciu „Tomb Raider: The Angel of Darkness” autorstwa Core Design. Panna Croft nie będzie już ograniczona tzw. „promieniem skrętu” który nękał graczy w poprzednich edycjach, przez co gra zyska na atrakcyjności.

Wszyscy fani serii muszą cierpliwie poczekać na ogłoszenie bardziej konkretnych wiadomości jeszcze co najmniej kilka tygodni. Eidos grywalną wersję zaprezentuje zapewne na przyszłorocznych, majowych targach E3, a pełnej wersji możemy spodziewać się przed końcem czerwca kiedy to kończy się ich obecny rok fiskalny.