Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2008, 12:24

autor: Dorota "vampire" Drużko

Patch do GTA 4 w wersji dla PS3

Dobra wiadomość dla posiadaczy PS3 zagrywających się w najnowszą produkcją Rockstar. Otóż mogą oni już teraz pobrać za pośrednictwem PS Network ważący 18MB patch do GTA IV. Zresztą gracze zostaną poproszeni o aktualizację swojej gry zaraz po jej uruchomieniu. Dzięki tej łacie znacznemu usprawnieniu ulegnie rozgrywka online, na którą skarżyli się użytkownicy.

Dobra wiadomość dla posiadaczy PS3 zagrywających się w najnowszą produkcją Rockstar. Otóż mogą oni już teraz pobrać za pośrednictwem PS Network ważący 18MB patch do GTA IV. Zresztą gracze zostaną poproszeni o aktualizację swojej gry zaraz po jej uruchomieniu. Dzięki tej łacie znacznemu usprawnieniu ulegnie rozgrywka online, na którą skarżyli się użytkownicy. Zmniejszy ona obciążenie serwerów GameSpy, które powodowało spowolnienia gry, a czasem nawet kompletnie ją blokowało. Niestety z opisu wynika, iż nie poprawi on opisywanego przez nas niedawno problemu z zawieszaniem konsol podczas zabawy singleplayer.

Patch do GTA 4 w wersji dla PS3 - ilustracja #1

Jednocześnie twórcy podkreślają, iż nadal będą sprawdzać wydajność swego dzieła zarówno w wersji online jak i offline oraz na bieżąco dokonywać poprawek, aby zapewnić swoim fanom jak najlepszą rozgrywkę.