Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2006, 13:42

autor: Vercetti

Otwarto nową stronę Call of Juarez

Dotychczas wszyscy, którzy chcieli uzyskać informacje o grze Call of Juarez prosto od źródła, skazani byli na ubogą w treść stronę reklamową strzelanki. Od dzisiaj jednak FPS od wrocławskiego Techlandu może pochwalić się nową witryną.

Dotychczas wszyscy, którzy chcieli uzyskać informacje o grze Call of Juarez prosto ze źródła, skazani byli na ubogą w treść stronę reklamową nadchodzącej strzelanki. Od dzisiaj jednak FPS od wrocławskiego Techlandu może pochwalić się nową witryną.

Otwarto nową stronę Call of Juarez - ilustracja #1

 

Dla odmiany jest ona bogata w wiadomości o bohaterach produktu, jego fabule i gameplay’u. Opisy okraszone zostały screenshotami w wysokiej rozdzielczości, a każdy, kto ma pytania do twórców gry, może zajrzeć na specjalnie do tego celu przygotowane forum.

Otwarto nową stronę Call of Juarez - ilustracja #2

 

Call of Juarez ma zadebiutować na rynku już we wrześniu. Co ciekawe, jego wydawcą będzie słynny UbiSoft. W wielu aspektach tytuł przypomina Western Outlaw: Wanted Dead or Alive. Przenosimy się w niebezpieczny, brutalny oraz bezwzględny świat Dzikiego Zachodu i możemy uczestniczyć w przygodach dwóch grywalnych postaci: Billy’ego, zbiegłego przestępcy oraz Ray’a, bezkompromisowego rewolwerowca i łowcy nagród. Każda z nich jest inna, posiada różne cechy i umiejętności, a także oferuje odmienny przebieg rozgrywki. Ray jest gwarantem licznych pojedynków rewolwerowych „oko w oko”, zaś Billy preferuje dyskretne przekradanie się pod nosami oponentów.

Dowiedz się więcej o Call of Juarez: