Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2007, 13:39

autor: Jiker

Opublikowano pierwsze, bardzo pozytywne recenzje Metroid Prime 3: Corruption

Światowa premiera długo oczekiwanej, trzeciej odsłony cyklu Metroid Prime już za nami. Doszło do niej oczywiście dzisiaj. Nie dziwią więc pierwsze testy ukończonej w 100% wersji gry, które opublikowały” serwisy 1UP, IGN, Gametrailers i Shacknews oraz magazyn Nintendo Power.

Światowa premiera długo oczekiwanej, trzeciej odsłony cyklu Metroid Prime już za nami. Doszło do niej oczywiście dzisiaj. Nie dziwią więc pierwsze testy ukończonej w 100% wersji gry, które opublikowały serwisy 1UP, IGN, Gametrailers i Shacknews oraz magazyn Nintendo Power.

Każdy z podmiotów ocenił najnowszą produkcję japońskiego Nintendo bardzo wysoko. Prym wiedzie w tym elemencie Nintendo Power, którego najwyższa nota (10/10) nie powinna dziwić. W przypadku Corruption nie mamy jednak do czynienia z produkcją określaną mianem ponadprzeciętnej tylko w przypadku mediów zorientowanych pronintendowsko. Świadczą o tym oczywiście bardzo dobre oceny przydzielone przez wymienione wyżej serwisy:

Europejska premiera Metroid Prime 3: Corruption zapowiadana jest wstępnie na listopad bieżącego roku. Wtedy też zamieścimy na naszych łamach własne odczucia. Zapraszamy Was tymczasem do zapoznania się z materiałami zgromadzonymi na łamach naszej Encyklopedii.