Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2007, 07:00

autor: Metatron

Ogłoszono datę europejskiej premiery gry Phoenix Wright: Ace Attorney Justice For All

Druga część znakomitej gry przygodowej na Nintendo DS, Phoenix Wright: Ace Attorney Justice For All trafi na europejskie półki sklepowe szesnastego marca bieżącego roku. Gra, podobnie jak jej poprzedniczka, powstała w studiach japońskiej firmy Capcom.

Druga część znakomitej gry przygodowej na Nintendo DS, Phoenix Wright: Ace Attorney Justice For All, trafi na europejskie półki sklepowe szesnastego marca bieżącego roku. Gra, podobnie jak jej poprzedniczka, powstała w studiach japońskiej firmy Capcom.

Ogłoszono datę europejskiej premiery gry Phoenix Wright: Ace Attorney Justice For All - ilustracja #1

Nowa część nie będzie odbiegać zanadto od tego, do czego przyzwyczaiła nas poprzednia. Ponownie rozgrywka polegać będzie na przeprowadzaniu śledztwa, a następnie wykorzystywaniu zebranych dowodów podczas rozprawy sądowej. Nasz bohater, adwokat, często będzie musiał wyłapywać nieścisłości w wypowiedziach świadków, doszukiwać się powiązań pomiędzy zdarzeniami, które z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego oraz za wszelką cenę dążyć do uzyskania sprawiedliwego wyroku.

Ogłoszono datę europejskiej premiery gry Phoenix Wright: Ace Attorney Justice For All - ilustracja #2

Nowością w stosunku do pierwszej części będzie motyw odblokowywania psychicznych zamków – blokad, które nie pozwalają ludziom opowiadać o najgłębiej skrywanych sekretach. Dopiero dobrze przeprowadzona rozmowa umożliwi bohaterowi nakłonienie ich do zwierzeń.

Więcej informacji o grze Phoenix Wright: Ace Attorney Justice For All znajdziecie na łamach naszej encyklopedii.