Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 stycznia 2007, 22:22

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: FIFA Manager 07

FIFA Manager to seria gier wywodząca się z serii Total Club Manager. Mimo że przez wielu graczy produkcje EA uznawane są za słabsze i gorzej przemyślane niż dzieło panów z SI, ojców Football Manager, to FIFA Manager zyskała grono wiernych fanów. Poradnik ten kierowany jest raczej do osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie managerów piłkarskich, aczkolwiek mam nadzieje, że także bardziej doświadczeni gracze znajdą tutaj odpowiedź na trapiące ich pytania.

„FIFA Manager to seria gier wywodząca się z serii Total Club Manager. Mimo że przez wielu graczy produkcje EA uznawane są za słabsze i gorzej przemyślane niż dzieło panów z SI, ojców Football Manager, to FIFA Manager zyskała grono wiernych fanów. Poradnik ten kierowany jest raczej do osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie managerów piłkarskich, aczkolwiek mam nadzieje, że także bardziej doświadczeni gracze znajdą tutaj odpowiedź na trapiące ich pytania. Nie przeciągając zbytnio, zapraszam do lektury.” - „Taikun”

FIFA Manager 07 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry FIFA Manager 07 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.