Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2006, 08:50

Nowy wariant rozgrywki dla SiN Episodes zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

Po kilku tygodniach ciszy, Shawn Ketcherside z firmy Ritual Entertainment opublikował nowe informacje dotyczące przyszłości cyklu SiN Episodes, którego pierwszy rozdział o nazwie Emergence ukazał się na rynku 10 maja bieżącego roku.

Po kilku tygodniach ciszy, Shawn Ketcherside z firmy Ritual Entertainment opublikował nowe informacje dotyczące przyszłości cyklu SiN Episodes, którego pierwszy rozdział o nazwie Emergence ukazał się na rynku 10 maja bieżącego roku.

Nowy wariant rozgrywki dla SiN Episodes zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu - ilustracja #1

Najważniejszym dodatkiem, jaki szykują twórcy programu, jest wspominany już przez nas wcześniej nowy wariant rozgrywki w trybie single player, który nosi nazwę Arena Mode. Działanie tego dodatku jest bardzo proste. Na specjalnie przygotowanych mapach gracz stanie do walki z przeważającymi siłami wroga. Chodzi o to, aby jak najdłużej utrzymać się przy życiu i zdobyć jak najwięcej punktów. Dużą rolę w potyczce odegra opracowany przez Ritual Entertainment system automatycznego ustalania poziomu trudności (Personal Challenge System), który na bieżąco będzie zwiększał lub zmniejszał wyzwanie. Jeśli podczas walki program zauważy, że bez problemu kładziemy pokotem nadciągających przeciwników, gra nie tylko wspomoże armię wroga dodatkowymi jednostkami, ale zmieni również ich typ na mocniejsze oddziały. Oczywiście, eksterminacja bardziej wymagających obrońców premiowana będzie większą liczbą punktów, ale też i przetrwanie na placu boju stanie się trudniejsze.

Nowy wariant rozgrywki dla SiN Episodes zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu - ilustracja #2

Na dobry początek Ritual Entertainment udostępni cztery zróżnicowane areny: Highrise Lobby, The Office, Turbine oraz U4 Processing Station. Rozbudowany system statystyk będzie zapisywać nasze wyniki na każdej z map, a w niedalekiej przyszłości pozwoli na umieszczenie rekordów w Internecie. Dzięki tej ostatniej opcji możliwe stanie się porównanie personalnych dokonań z innymi graczami.

Ketcherside podkreśla przy tym, że walka na arenie nie zastąpi rozgrywek w trybie multiplayer. Autorzy cały czas opracowują wariant potyczek w sieci (według wskazówek głównych zainteresowanych, czyli graczy) i w niedalekiej przyszłości także i taki dodatek zostanie udostępniony fanom SiN Episodes. Wspomniane wyżej rozszerzenie w postaci Arena Mode zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

Więcej informacji na temat SiN Episodes: Emergence znajdziesz na łamach naszego serwisu: