Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 10 września 2004, 15:13

Nowe gry firmy Microsoft w ofercie Cenega Poland

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już wkrótce do sklepów trafią trzy produkty firmy Microsoft. Dungeon Siege, MechWarrior 4: Mercenaries i Links 2003 to tytuły najwyższej jakości, które gwarantują doskonałą rozrywkę.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już wkrótce do sklepów trafią trzy produkty firmy Microsoft. Dungeon Siege, MechWarrior 4: Mercenaries i Links 2003 to tytuły najwyższej jakości, które gwarantują doskonałą rozrywkę. Informacje na temat cen oraz sposobu wydania gier przez Cenega Poland podane zostaną już wkrótce.

Dungeon Siege to jedna z najlepszych gier RPG wszechczasów, łącząca w sobie elementy klasycznego role-playing z niezwykle dynamiczną akcją. Wkrocz do fantastycznego, trójwymiarowego świata i stań do walki ze złem. Czeka na Ciebie wspaniała przygoda, niepowtarzalne przeżycia i efektowny tryb gry wieloosobowej dla ośmiu graczy.

MechWarrior 4: Mercenaries to efektowna symulacja walki wielkich robotów. Siądź za sterami ogromnego Mecha i ruszaj do walki - tym razem nie o honor, a o pieniądze. W Twojej najemniczej karierze czeka na Ciebie ponad 40 zupełnie nowych misji i 35 różnych rodzajów Mechów.

Links 2003 to niezwykle realistyczny symulator gry w golfa. W wersji 2003 znaleźć można poprawioną grafikę, sześć zupełnie nowych pól golfowych, trójwymiarowe postacie i specjalny system dynamicznej kamery. Links 2003 to również niezwykle potężny edytor plansz, firmowany nazwiskiem Arnolda Palmera.