Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2008, 12:59

Nowe daty premier Assassin's Creed i Rainbow Six Vegas 2

Ubisoft wciąż nie może zdecydować się na daty debiutu obecnie dwóch najbardziej oczekiwanych gier z tej stajni. Co chwila następują jakieś zmiany, nie inaczej jest i tym razem.

Ubisoft wciąż nie może zdecydować się na daty debiutu obecnie chyba dwóch najbardziej oczekiwanych przez graczy tytułów tego francuskiego koncernu. Co chwila następują jakieś zmiany, nie inaczej jest i tym razem.

Na pierwszy ogień idzie Assassin’s Creed. Pecetowcy mają co prawda otrzymać wersję ciekawszą i bardziej rozbudowaną niż osoby grające na konsolach, ale swoje przez to odczekać muszą. Podawana przez na zaledwie wczoraj data premiery przygód Altaira znowu się zmieniła i tym razem jest to 8 kwietnia. A więc trzy dni wcześniej niż myśleliśmy. Szkoda tylko, że jeden z ciekawszych tytułów ubiegłego roku budzi wciąż tyle zamieszania. Nie chodzi nawet o ciągłe zmiany daty premiery, co jak możemy przeczytać wiązało się z chęcią jak najlepszego zoptymalizowania kodu, ale podawane wymagania sprzętowe. Sam Ubisoft co najmniej dwa razy zmieniał zdanie w ich sprawie i obawiamy się, że nawet piękna pani producent Jade Raymond nic nie poradzi na tłum rozwścieczonych graczy, którzy otrzymają nie do końca to, czego oczekiwali. No, ale nie uprzedzajmy faktów i bądźmy dobrej myśli. W każdym razie ostatnią oficjalną wersję wymagań znajdziecie w tym miejscu.

Nowe daty premier Assassin's Creed i Rainbow Six Vegas 2 - ilustracja #1

Nieznacznej zmianie uległ również termin wydania Rainbow Six Vegas 2. W wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 powinien pojawić się on w europejskich sklepach 20 marca. Wersja pecetowa zawita do nich najprawdopodobniej dopiero 15 kwietnia, a więc również nieco wcześniej niż pisaliśmy przed kilkoma dniami.

Dystrybutorem obu gier na polskim rynku jest firma Cenega.