Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2008, 12:59

Nowe daty premier Assassin's Creed i Rainbow Six Vegas 2

Ubisoft wciąż nie może zdecydować się na daty debiutu obecnie dwóch najbardziej oczekiwanych gier z tej stajni. Co chwila następują jakieś zmiany, nie inaczej jest i tym razem.

Ubisoft wciąż nie może zdecydować się na daty debiutu obecnie chyba dwóch najbardziej oczekiwanych przez graczy tytułów tego francuskiego koncernu. Co chwila następują jakieś zmiany, nie inaczej jest i tym razem.

Na pierwszy ogień idzie Assassin’s Creed. Pecetowcy mają co prawda otrzymać wersję ciekawszą i bardziej rozbudowaną niż osoby grające na konsolach, ale swoje przez to odczekać muszą. Podawana przez na zaledwie wczoraj data premiery przygód Altaira znowu się zmieniła i tym razem jest to 8 kwietnia. A więc trzy dni wcześniej niż myśleliśmy. Szkoda tylko, że jeden z ciekawszych tytułów ubiegłego roku budzi wciąż tyle zamieszania. Nie chodzi nawet o ciągłe zmiany daty premiery, co jak możemy przeczytać wiązało się z chęcią jak najlepszego zoptymalizowania kodu, ale podawane wymagania sprzętowe. Sam Ubisoft co najmniej dwa razy zmieniał zdanie w ich sprawie i obawiamy się, że nawet piękna pani producent Jade Raymond nic nie poradzi na tłum rozwścieczonych graczy, którzy otrzymają nie do końca to, czego oczekiwali. No, ale nie uprzedzajmy faktów i bądźmy dobrej myśli. W każdym razie ostatnią oficjalną wersję wymagań znajdziecie w tym miejscu.

Nowe daty premier Assassin's Creed i Rainbow Six Vegas 2 - ilustracja #1

Nieznacznej zmianie uległ również termin wydania Rainbow Six Vegas 2. W wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 powinien pojawić się on w europejskich sklepach 20 marca. Wersja pecetowa zawita do nich najprawdopodobniej dopiero 15 kwietnia, a więc również nieco wcześniej niż pisaliśmy przed kilkoma dniami.

Dystrybutorem obu gier na polskim rynku jest firma Cenega.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.