Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2008, 19:10

autor: Vercetti

Nintendo nie zapomni o hardcore’owych graczach

Choć konsola Wii jak żadna inna platforma promowana jest jako urządzenie dla graczy typu casual, jej producent, koncern Nintendo nie zamierza zapominać o najbardziej fanatycznych maniakach elektronicznej rozrywki. W rozmowie z dziennikarzami serwisu Gamepro przedstawiciel firmy, Marc Franklin, zadeklarował, że Big N nie zamierza zajmować się wyłącznie odbiorcami grającymi okazjonalnie.

Choć konsola Wii jak żadna inna platforma promowana jest jako urządzenie dla graczy typu casual, jej producent, koncern Nintendo nie zamierza zapominać o najbardziej fanatycznych maniakach elektronicznej rozrywki. W rozmowie z dziennikarzami serwisu Gamepro przedstawiciel firmy, Marc Franklin, zadeklarował, że Big N nie zamierza zajmować się wyłącznie odbiorcami, którzy używają next-gena do uruchamiania mniej wymagających projektów.

„Podczas targów E3 zapowiemy kilka nowych tytułów, które zainteresują w szczególności hardcore’owców” – ujawnił Franklin. Ta enigmatyczna wypowiedź wywołała natychmiast falę spekulacji, a zachodnie media zaczęły nawet dywagować, czy Nintendo nie ma może w planach wprowadzenia na rynek zupełnie nowej serii.

Reprezentant spółki nie rozwinął jednak swojej myśli, więc póki co, należy wstrzymać się z wszelkimi domysłami aż do momentu otwarcia Electronic Entertainment Expo 2008. Jedna z kluczowych imprez branżowych tego roku rozpocznie się w Los Angeles 15 lipca.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.